Gutenberg (3.0.4) - en to ug translation catalogue (155 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Image size
ug: رەسىم چوڭ-كىچىكلىكى

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Pages
ug: بەت

en: Reset to defaults
ug: سۈكۈت لايىھەگە قايتۇرۇش

en: Status
ug: ھالەت

en: Submit
ug: يوللاش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Private
ug: شەخسىي

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: Public
ug: ھەممىگە

en: More
ug: داۋامى

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Documentation
ug: ماتېرىياللار

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: File
ug: ھۆججەت

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: None
ug: يوق

en: Quote
ug: نەقىل

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Label
ug: بەلگە

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Background Color
ug: تەگلىك رەڭگى

en: Insert
ug: قىستۇرۇش

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Top
ug: ئۈستى

en: Schedule
ug: كۈنتەرتىپ

en: Add
ug: قوشۇش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Dimensions
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Text
ug: تېكىست

en: Upload
ug: يۈكلەش

en: blog
ug: بلوگ

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Date Format
ug: چېسلا ئىپادىلىنىشى

en: Create
ug: قۇرۇش

en: All
ug: ھەممە

en: Year
ug: يىل

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Add block
ug: تارماق رايون قۇرۇش

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Visibility
ug: كۆرسىتىش

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Full Size
ug: تولۇق چوڭ- كىچىكلىكى

en: OK
ug: جەزملەش

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: ,
ug: ،

en: Thumbnail
ug: كىچىك كۆرۈنۈش

en: Medium
ug: ئوتتۇراھال

en: Media
ug: مېدىيا

en: Month
ug: ئاي

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: Code
ug: كود

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Border
ug: چۆرىسى

en: Day
ug: كۈن

en: Table
ug: جەدۋەل

en: January
ug: يانۋار

en: February
ug: فېۋرال

en: March
ug: مارت

en: April
ug: ئاپرېل

en: May
ug: ماي

en: June
ug: ئىيۇن

en: July
ug: ئىيۇل

en: August
ug: ئاۋغۇست

en: September
ug: سېنتەبىر

en: October
ug: ئۆكتەبىر

en: November
ug: نويابىر

en: December
ug: دېكابىر

en: Base
ug: ئاساس

en: Align
ug: توغرىلاش

en: Loop
ug: دەۋرىي

en: Text color
ug: تېكىست رەڭگى

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: Color
ug: رەڭ

en: Appearance
ug: بەت يۈزى

en: Square
ug: تۆت چاسا

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Order
ug: تەرتىبى

en: Untitled
ug: ماۋزۇسىز

en: Uncategorized
ug: ئۇنىۋېرسال

en: Template
ug: ئەندىزە

en: Close
ug: يېپىش

en: Sort by
ug: تىزىش

en: block
ug: تارماق رايۇن

en: Undo
ug: يېنىۋېلىش

en: Search results
ug: ئىزدەش نەتىجىسى

en: Delete menu
ug: تىزىملىكنى ئۆچۈرۈش

en: Configure block
ug: تارماق رايوننى تەڭشەش

en: Posts
ug: يازمىلار

en: Log out
ug: چېكىنىش

en: No results found.
ug: نەتىجە چىقمىدى.

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: White
ug: ئاق

en: Menu settings
ug: تىزىملىك تەڭشەش

en: image
ug: رەسىم

en: Excerpt
ug: ئۈزۈندە

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Bold
ug: توم

en: Copy
ug: كۆچۈرۈش

en: Plugins
ug: قىستۇرمىلار

en: Blocks
ug: تارماق رايون

en: Publish
ug: ئېلان قىلىش

en: Redo
ug: قايتىلاش

en: Italic
ug: يانتۇ

en: Subscript
ug: مۇشتەرى بولۇش

en: Indent
ug: ئىچىگە سۈرۈش

en: Outdent
ug: سىرتىغا سۈرۈش

en: No posts found.
ug: يازما تېپىلمىدى.

en: Loading
ug: ئىچىلىۋاتىدۇ

en: Blockquote
ug: نەقىل

en: Black
ug: قارا

en: Underline
ug: ئاستى سىزىق

en: Paragraph
ug: پاراگراف

en: Remove link
ug: ئۇلانمىنى ئېلىۋېتىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Insert Image
ug: سۈرەت قىستۇرۇش

en: Post Comment
ug: ئىنكاسنى يوللاش

en: Widgets
ug: ۋىجېتلار

en: Tagline
ug: يانداش تېما

en: Add Link
ug: ئۇلانما قوشۇش

en: Dashboard
ug: باشقۇرۇش بېتى

en: Link title
ug: ئۇلانما نامى

en: AM
ug: سەھەر

en: PM
ug: كەچ

en: Draft
ug: كوپىيە

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Styles
ug: شەكلى

en: (no title)
ug: (تېمىسىز)

en: Site Title
ug: تور بەت تېمىسى

en: Saved
ug: ساقلاندى

en: Add Media
ug: مېدىيا قوشۇش

en: Preload
ug: ئالدىن ئوقۇش

en: HTML element
ug: ئېلىمىنتى HTML

en: Insert link
ug: ئۇلانما قىستۇرۇش
