Gutenberg (4.0.0-beta2) - en to az translation catalogue (55 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: None
az: Yoxdur

en: Image
az: Şəkil

en: Name
az: Ad

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Back
az: Geri

en: Update
az: Yeniləmə

en: Menu
az: Menyu

en: Upload
az: Yükləmə

en: Create
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Nodes
az: Materiallar

en: Advanced
az: Əlavə

en: By
az: Tərəfindən

en: Pattern
az: Nümunə

en: Close
az: Bağlı

en: Configure block
az: Bloku konfiqurasiya edin

en: Sidebar
az: Yan panel

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Select
az: Seçin

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Plugins
az: Pluqinlər

en: Plugin settings
az: Plugin parametrləri

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: pixels
az: piksellər

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu

en: Edit media
az: Medianı redaktə edin

en: Current page
az: Cari səhifə

en: Highlighted
az: Vurğulanan

en: Previous page
az: Əvvəlki səhifə

en: View mode
az: Baxış rejimi

en: Last page
az: Son səhifə

en: Primary menu
az: Əsas menyu

en: First page
az: Birinci səhifə

en: Go to page @key
az: @key səhifəsinə keçin

en: <span class="visually-hidden">Show </span>@title<span class="visually-hidden"> media</span><span class="active-tab visually-hidden"> (selected)</span>
az: <span class="visually-hidden"></span>@title<span class="visually-hidden"> medianı göstər</span><span class="active-tab visually-hidden"> (seçilmiş)</span> span>

en: <span class="visually-hidden">Show </span>@title<span class="visually-hidden"> media</span>
az: <span class="visually-hidden"></span>@title<span class="visually-hidden"> medianı göstər</span>
