Gutenberg (4.0.0-beta2) - en to ms translation catalogue (32 entries)

en: Home
ms: Laman depan

en: Content
ms: Kandungan

en: Cancel
ms: Batal

en: Edit
ms: Sunting

en: Search
ms: Carian

en: None
ms: Tiada

en: Image
ms: Imej

en: Name
ms: Nama

en: Go to previous page
ms: Beredar ke halaman sebelum ini

en: Go to next page
ms: Beredar ke halaman seterusnya

en: Update
ms: Kemas kini

en: Upload
ms: Muat naik

en: Create
ms: Cipta

en: All
ms: Semua

en: Page
ms: Halaman

en: Header
ms: Pengepala

en: Footer
ms: Pengaki

en: Nodes
ms: Nod-nod

en: By
ms: Oleh

en: Close
ms: Tutup

en: Undo
ms: Buat asal

en: Configure block
ms: Mengkonfigurasi blok

en: Loading...
ms: Sedang memuatkan ...

en: Go to first page
ms: Beredar ke halaman pertama

en: Go to last page
ms: Beredar ke halaman terakhir

en: Loading
ms: Sedang memuatkan

en: Skip to main content
ms: Langkau ke kandungan utama

en: pixels
ms: piksel

en: Primary tabs
ms: Tab-tab utama

en: Secondary tabs
ms: Tab-tab sekunder

en: Secondary menu
ms: Menu sekunder

en: Highlighted
ms: Ditegaskan
