Gutenberg (4.0.0-beta2) - en to ht translation catalogue (11 entries)

en: Search
ht: Chèche

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: All
ht: Tout

en: Page
ht: Paj

en: Footer
ht: Pye paj

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: Main navigation
ht: Meni prensipal

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn
