Gutenberg (4.0.0-beta2) - en to km translation catalogue (33 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Search
km: ស្វែងរក

en: None
km: គ្មាន

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: Create
km: បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page
km: ទំព័រ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Nodes
km: ថ្នាំង

en: Media
km: មេឌៀ

en: Close
km: បិទ

en: Undo
km: មិន​ធ្វើ​វិញ

en: Configure block
km: ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​ប្លុក

en: Loading...
km: កំពុង​ផ្ទុក​...

en: Go to first page
km: ទៅ​ទំព័រ​ដំបូង​

en: Go to last page
km: ទៅ​ទំព័រ​ចុងក្រោយ​

en: Loading
km: ផ្ទុក

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: pixels
km: ភីកសែល

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Secondary menu
km: ម៉ឺនុយ​រង

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌
