Gutenberg (8.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Image
et: Pilt

en: Node
et: Postitus

en: Add content
et: Lisa sisu

en: Fields
et: Väljad

en: Nodes
et: Postitused

en: Button
et: Nupp

en: Rows
et: Ridu

en: Buttons
et: Nupud

en: Loading
et: Laadimine

en: Insert Image
et: Sisesta pilt

en: Add title
et: Lisa pealkiri

en: Toolbar configuration
et: Tööristariba seadistus

en: Edit Image
et: Muuda pilti

en: Button group name
et: Nupu grupi nimi

en: Button groups
et: Nuppude grupid

en: Button group
et: Nupu grupp
