Gutenberg (8.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Image
hr: Slika

en: Add content
hr: Dodaj sadržaj

en: Fields
hr: Polja

en: Nodes
hr: Unosi

en: Button
hr: Gumb

en: Rows
hr: Redovi

en: Loading
hr: Učitavanje
