Gutenberg (8.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Image
hy: Նկար

en: Node
hy: Նոդ

en: Add content
hy: Նյութ ավելացնել

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Rows
hy: Տողեր

en: Loading
hy: Բեռնում
