Gutenberg (8.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Image
is: Mynd

en: Node
is: Nóða

en: Add content
is: Bæta við efni

en: Fields
is: Svæði

en: Nodes
is: Nóður

en: Rows
is: Raðir

en: Loading
is: Hleð

en: Toolbar configuration
is: Tækjastikustillingar
