Gutenberg (8.x-1.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Image
ps: انځور

en: Add content
ps: منځپانګه زیاتول

en: Button
ps: تڼۍ

en: Rows
ps: کتارونه

en: Buttons
ps: تڼیګانې

en: Insert Image
ps: انځور دننه کړی

en: Edit Image
ps: انځور سمون

en: Button group name
ps: تڼۍ ګروپ نوم

en: Button groups
ps: تڼۍ ګروپونه

en: Button group
ps: تڼۍ ګروپ
