Gutenberg (8.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Add content
th: เพิ่มเนื้อหา

en: Rows
th: แถว

en: Insert Image
th: แทรกรูปภาพ

en: Toolbar configuration
th: การกำหนดค่าแถบเครื่องมือ

en: Edit Image
th: แก้ไขภาพ

en: Button group name
th: ชื่อ Button group
