Gutenberg (8.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Image
vi: Ảnh

en: Add content
vi: Thêm nội dung

en: Fields
vi: Các trường

en: Nodes
vi: Các node

en: Button
vi: Nút

en: Rows
vi: Số dòng

en: Loading
vi: Đang nạp

en: Insert Image
vi: Chèn ảnh
