Gutenberg (8.x-1.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Image
ca: Imatge

en: Fields
ca: Camps

en: Button
ca: Botó

en: Rows
ca: Files

en: Buttons
ca: Botons

en: Loading
ca: Carregant

en: Insert Image
ca: Insereix imatge

en: Toolbar configuration
ca: Configuració de la barra d'eines

en: Edit Image
ca: Edita imatge

en: Button group name
ca: Nom del grup de botons

en: Button groups
ca: Grups de botons

en: Button group
ca: Grup de botons
