Gutenberg (8.x-1.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Image
cs: Obrázek

en: Node
cs: Uzly

en: Fields
cs: Pole

en: Nodes
cs: Uzly

en: Button
cs: Tlačítko

en: Rows
cs: Řádky

en: Buttons
cs: Tlačítka

en: Loading
cs: Načítání

en: Insert Image
cs: Vložit obrázek

en: Toolbar configuration
cs: Konfigurace panelu nástrojů

en: Edit Image
cs: Upravit obrázek

en: Button group name
cs: Název skupiny tlačítek

en: Button groups
cs: Skupiny tlačítek

en: Button group
cs: Skupina tlačítek
