Gutenberg (8.x-1.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Image
eu: Irudia

en: Node
eu: Nodoa

en: Fields
eu: Eremuak

en: Nodes
eu: Nodoak

en: Button
eu: Botoia

en: Rows
eu: Lerroak

en: Buttons
eu: Botoiak

en: Loading
eu: Kargatzen

en: Insert Image
eu: Irudia txertatu

en: Toolbar configuration
eu: Tresna-barraren konfigurazioa

en: Edit Image
eu: Irudia editatu

en: Button group name
eu: Botoi taldearen izena

en: Button groups
eu: Botoi taldeak

en: Button group
eu: Botoi taldea
