Gutenberg (8.x-1.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Image
nl: Afbeelding

en: Fields
nl: Velden

en: Button
nl: Knop

en: Rows
nl: Rijen

en: Buttons
nl: Knoppen

en: Loading
nl: Laden

en: Insert Image
nl: Afbeelding invoegen

en: Add title
nl: Titel toevoegen

en: Toolbar configuration
nl: Werkbalk-instelling

en: Edit Image
nl: Afbeelding bewerken

en: Button group name
nl: Knopgroepnaam

en: New page
nl: Nieuwe pagina

en: Button groups
nl: Knopgroepen

en: Button group
nl: Knopgroep
