Gutenberg (8.x-1.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Image
ro: Imagine

en: Node
ro: Nod

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Nodes
ro: Noduri

en: Button
ro: Buton

en: Rows
ro: Rânduri

en: Buttons
ro: Butoane

en: Loading
ro: Se încarcă

en: Insert Image
ro: Inserează Imagine

en: Toolbar configuration
ro: Configurare bară de instrumente

en: Edit Image
ro: Editează imagine

en: Button group name
ro: Numele grupului de butoane

en: Button groups
ro: Grupuri de butoane

en: Button group
ro: Grup butoane
