Gutenberg (8.x-1.12) - en to cs translation catalogue (237 entries)

en: photos
cs: fotografie

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: Image size
cs: Velikost obrázku

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Pages
cs: Stránky

en: title
cs: nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Submit
cs: Odeslat

en: Content
cs: Obsah

en: Private
cs: Soukromé

en: Group
cs: Skupina

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: List
cs: Seznam

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Description
cs: Popis

en: Public
cs: Veřejná

en: Read more
cs: Číst dál

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Action
cs: Akce

en: Tags
cs: Štítky

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: Documentation
cs: Dokumentace

en: Categories
cs: Kategorie

en: Version
cs: Verze

en: File
cs: Soubor

en: Tag
cs: Štítek

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: Search
cs: Hledat

en: None
cs: Žádné

en: Display settings
cs: Nastavení zobrazení

en: Quote
cs: Citace

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: Category
cs: Kategorie

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Back
cs: Zpět

en: Field
cs: Pole

en: Outline
cs: Začlenit

en: header
cs: hlavička

en: Preview
cs: Náhled

en: Save
cs: Uložit

en: Help
cs: Nápověda

en: Font Size
cs: Velikost písma

en: Image settings
cs: Nastavení obrázků

en: Default
cs: Výchozí

en: Insert
cs: Vložit

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Top
cs: Nahoru

en: Small
cs: Malý

en: Large
cs: Velký

en: Archives
cs: Archivy

en: Schedule
cs: Rozvrh

en: Time
cs: Čas

en: Add
cs: Přidat

en: Dimensions
cs: Rozměry

en: link
cs: odkaz

en: Number of items
cs: Počet položek

en: Add item
cs: Přidat položku

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Upload
cs: Nahrát

en: User
cs: Uživatel

en: Options
cs: Možnosti

en: Contact
cs: Kontakt

en: Node
cs: Uzly

en: Create
cs: Vytvořit

en: Separator
cs: Oddělovač

en: All
cs: Vše

en: Year
cs: Rok

en: Block
cs: Blok

en: Add block
cs: Přidat blok

en: Page
cs: Stránka

en: Bottom
cs: Dole

en: Header
cs: Hlavička

en: Left sidebar
cs: Levý boční panel

en: Footer
cs: Patička

en: Selected
cs: Vybráno

en: Custom
cs: Vlastní

en: Visibility
cs: Viditelnost

en: Comment
cs: Komentář

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Term
cs: Termín

en: Contains
cs: Obsahuje

en: Heading
cs: Záhlaví

en: Nodes
cs: Uzly

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Thumbnail
cs: Náhled

en: Medium
cs: Střední

en: download
cs: stažení

en: Media
cs: Média

en: Month
cs: Měsíc

en: Current
cs: Aktuální

en: Terms
cs: Termíny

en: Desc
cs: Sestupně

en: Code
cs: Kód

en: By
cs: Od

en: General
cs: Obecné

en: Calendar
cs: Kalendář

en: Day
cs: Den

en: Table
cs: Tabulka

en: January
cs: Leden

en: February
cs: Únor

en: March
cs: Březen

en: April
cs: Duben

en: May
cs: Kvě

en: June
cs: Červen

en: July
cs: Červenec

en: August
cs: Srpen

en: September
cs: Září

en: October
cs: Říjen

en: November
cs: Listopad

en: December
cs: Prosinec

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Text color
cs: Barva textu

en: Navigation
cs: Navigace

en: Color
cs: Barvy

en: Button
cs: Tlačítko

en: Uninstall
cs: Odinstalovat

en: Install
cs: Instalovat

en: Does Not Contain
cs: Neobsahuje

en: Tools
cs: Nástroje

en: Uncategorized
cs: Nezařazeno

en: Template
cs: Šablona

en: Preformatted
cs: Předformátované

en: Level
cs: Úroveň

en: text
cs: Text

en: Close
cs: Zavřít

en: Original
cs: Původní

en: Search Results
cs: Výsledky vyhledávání

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Clear
cs: Vymazat

en: Add Block
cs: Přidat blok

en: Number of Comments
cs: Počet komentářů

en: Undo
cs: Zpět

en: Replace
cs: Nahradit

en: Query
cs: Dotaz

en: Font size
cs: Velikost fontu

en: Posts
cs: Příspěvků

en: Link label
cs: Text odkazu

en: Empty
cs: Prázdný

en: Buttons
cs: Tlačítka

en: Hours
cs: Hodin

en: White
cs: Bílá

en: Superscript
cs: Horní index

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Duplicate
cs: Duplikovat

en: image
cs: obrázek

en: Minutes
cs: Minuty

en: Apply
cs: Použít

en: Select
cs: Vybrat

en: Examples
cs: Příklady

en: Bold
cs: Tučné

en: Copy
cs: Kopírovat

en: Plugins
cs: Pluginy

en: Blocks
cs: Bloky

en: Permalink
cs: Trvalý odkaz

en: Publish
cs: Zveřejnit

en: Move down
cs: Posunout dolů

en: Move up
cs: Posunout nahoru

en: Redo
cs: Znovu

en: Italic
cs: Kurzíva

en: Subtitle
cs: Podnadpis

en: Menu name
cs: Název menu

en: Autoplay
cs: Přehrát automaticky

en: Subscript
cs: Dolní index

en: Unlink
cs: Zrušit odkaz

en: Unknown error
cs: Neznámá chyba

en: No posts found.
cs: Nenalezeny žádné příspevky.

en: Skip
cs: Přeskočit

en: Loading
cs: Načítání

en: Blockquote
cs: Bloková citace

en: Columns
cs: Sloupce

en: Offset
cs: Posun

en: Black
cs: Černý

en: import
cs: importovat

en: Number of comments
cs: Počet komentářů

en: Underline
cs: Podtržení

en: About
cs: Popis

en: Column
cs: Sloupec

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Opacity
cs: Neprůhlednost

en: Crop
cs: Oříznout

en: Insert Image
cs: Vložit obrázek

en: Landscape
cs: Na šířku

en: Portrait
cs: Na výšku

en: Patterns
cs: Vzory

en: Button text
cs: Text tlačítka

en: Widgets
cs: Widgety

en: An unknown error occurred.
cs: Vyskytla se neznámá chyba.

en: Format settings
cs: Nastavení formátů

en: Words
cs: Slov

en: Add Link
cs: Přidat odkaz

en: Tips
cs: Tipy

en: Comma
cs: Čárka

en: Text settings
cs: Nastavení textu

en: AM
cs: Dopoledne

en: PM
cs: Odpoledne

en: Create new
cs: Vytvořit nové

en: Draft
cs: Koncept

en: Save Draft
cs: Uložit koncept

en: Numbered list
cs: Číslovaný seznam

en: Not set
cs: Nenastaveno

en: Edit link
cs: Odkaz "upravit"

en: Align left
cs: Zarovnat vlevo

en: Align center
cs: Zarovnat na střed

en: Align right
cs: Zarovnat vpravo

en: Justify
cs: Zarovnat do bloku

en: Search Terms
cs: Hledat termíny

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Midnight
cs: Půlnoc

en: Solid color
cs: Plná barva

en: Formatting
cs: Formátování

en: Styles
cs: Styly

en: Rotate
cs: Rotace

en: Move right
cs: Přesunout vpravo

en: Move left
cs: Přesunout vlevo

en: Saving
cs: Ukládání

en: Search block
cs: Vyhledávací blok

en: Formatter settings
cs: Nastavení formátovače

en: Edit URL
cs: Upravit URL

en: Change widget
cs: Změnit widget

en: Page break
cs: Zalomení stránky

en: Current theme
cs: Současné téma vzhledu

en: View mode
cs: Režim zobrazení

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: Responsive
cs: Responzivní

en: Loading…
cs: Načítání…

en: Edit Image
cs: Upravit obrázek
