Gutenberg (8.x-1.12) - en to ga translation catalogue (30 entries)

en: photos
ga: grianghraif

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Read more
ga: Léigh tuilleadh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Category
ga: Ábhar

en: Export
ga: Easpórtáíl

en: Time
ga: Am

en: Upload
ga: Uaslódáil

en: Year
ga: Bliain

en: Month
ga: Mí

en: Calendar
ga: Féilire

en: Day
ga: Lá

en: January
ga: Eanáir

en: February
ga: Feabhra

en: March
ga: Márta

en: April
ga: Aibreán

en: May
ga: Bealtaine

en: June
ga: Meitheamh

en: July
ga: Iúil

en: August
ga: Lúnasa

en: September
ga: Meán Fómhair

en: October
ga: Deireadh Fómhair

en: November
ga: Samhain

en: December
ga: Nollaig

en: Order
ga: Ordú

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: Save Draft
ga: Sábháil Dréacht
