Gutenberg (8.x-1.12) - en to lo translation catalogue (16 entries)

en: photos
lo: ຮູບພາບ

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Pages
lo: ໜ້າເວັບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Documentation
lo: ເອກະສານ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Text
lo: ຂໍ້ຄວາມ

en: Header
lo: ພາກສ່ວນດ້ານເທີງ

en: Footer
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ

en: Medium
lo: ກາງ

en: Clear
lo: ລົບລ້າງ
