Gutenberg (8.x-1.9) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Body
is: Skrokkur

en: Tags
is: Frámerki

en: Reset
is: Tómstilla

en: Update
is: Dagfør

en: Node
is: Knútur

en: All
is: Øll

en: Page
is: Síða

en: Published
is: Útgivið

en: Uninstall
is: Tak út aftur
