Gutenberg (8.x-1.13) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: photos
ky: сүрөттөр

en: Status
ky: Абалы

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Search
ky: Издөө

en: Save
ky: Сактоо
