Gutenberg (8.x-2.0-beta2) - en to km translation catalogue (99 entries)

en: photos
km: រូបថត

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Group
km: ក្រុម

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: List
km: បញ្ជី

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Read more
km: អាន​បន្ថែម

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Action
km: អំពើ

en: Tags
km: ស្លាក

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: File
km: ឯកសារ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: None
km: គ្មាន

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Field
km: វាល

en: Outline
km: ​គ្រោង

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Large
km: ធំ

en: Time
km: ពេលវេលា

en: Add
km: បន្ថែម

en: Add item
km: បន្ថែម​ធាតុ​

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: blog
km: កំណត់​ហេតុ​បណ្ដាញ

en: Options
km: ជម្រើស

en: Node
km: ថ្នាំង

en: All
km: ទាំងអស់

en: Year
km: ឆ្នាំ

en: Block
km: ប្លុក

en: Add block
km: បន្ថែម​ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Visibility
km: ភាពអាច​មើល​ឃើញ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Heading
km: ក្បាល

en: Nodes
km: ថ្នាំង

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Medium
km: មធ្យម

en: Media
km: មេឌៀ

en: Month
km: ខែ

en: Code
km: កូដ

en: General
km: ទូទៅ​

en: Day
km: ថ្ងៃ

en: Table
km: តារាង

en: January
km: មករា

en: February
km: កុម្ភៈ

en: March
km: មីនា

en: April
km: មេសា

en: May
km: ឧសភា

en: June
km: មិថុនា

en: July
km: កក្កដា

en: August
km: សីហា

en: September
km: កញ្ញា

en: October
km: តុលា

en: November
km: វិច្ឆិកា

en: December
km: ធ្នូ

en: Color
km: ពណ៌

en: Uninstall
km: លុប

en: Install
km: ដំឡើង

en: Order
km: លំដាប់

en: Preformatted
km: បាន​ធ្វើ​ទ្រង់ទ្រាយ​ជា​មុន

en: text
km: អត្ថបទ

en: Close
km: បិទ

en: menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Undo
km: មិន​ធ្វើ​វិញ

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: Standard
km: ស្តង់ដារ

en: image
km: រូបភាព

en: Blocks
km: ​ប្លុក

en: Permalink
km: តំណ​អចិន្ត្រៃយ៍

en: Publish
km: បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Subtitle
km: ចំណងជើង​រង​

en: Overlay
km: ត្រួត​គ្នា

en: Loading
km: ផ្ទុក

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: Comma
km: សញ្ញា​ក្បៀស (,)

en: AM
km: ព្រឹក

en: PM
km: ល្ងាច

en: Formatting
km: កំពុង​ធ្វើ​ទ្រង់ទ្រាយ

en: Search block
km: ប្លុក​ស្វែង​រក

en: Edit URL
km: កែ​សម្រួល​ URL

en: Change widget
km: ផ្លាស់​ប្តូរ​ធាតុ​ក្រាហ្វិក
