Gutenberg (8.x-2.1) - en to mg translation catalogue (28 entries)

en: photos
mg: sary

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Image size
mg: Haben'ny sary

en: Next
mg: Manaraka

en: Pages
mg: Takelaka

en: Status
mg: Toetra

en: Submit
mg: Manaiky

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Group
mg: Vondrona

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: List
mg: Lisitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: Read more
mg: Tohiny

en: Search
mg: Karoka

en: Help
mg: Fanampiana

en: Update
mg: Ovana

en: User
mg: Mpampiasa

en: Node
mg: Fehy

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Comment
mg: Heviteny

en: Medium
mg: Antonony

en: Navigation
mg: Fitondrana

en: Clear
mg: Fafao
