Gutenberg (8.x-2.1) - en to mk translation catalogue (22 entries)

en: photos
mk: слики

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: List
mk: Листа

en: Remove
mk: Одстрани

en: Taxonomy
mk: Таксономија

en: Categories
mk: Категории

en: Search
mk: Барање

en: Settings
mk: Поставки

en: Import
mk: Внесување

en: Export
mk: Изнесување

en: Help
mk: Помош

en: Contact
mk: Контакт

en: Add block
mk: Додавање блок

en: Navigation
mk: Навигација

en: Uninstall
mk: Деинсталација

en: menu
mk: мени

en: Blocks
mk: Блокови

en: - All -
mk: - Сите -
