Gutenberg (8.x-2.1) - en to sk translation catalogue (226 entries)

en: photos
sk: fotografie

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Image size
sk: Veľkosť obrázka

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Pages
sk: Stránky

en: title
sk: názov

en: Status
sk: Stav

en: Submit
sk: Odoslať

en: Content
sk: Obsah

en: Private
sk: Súkromné

en: Group
sk: Skupina

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: List
sk: Zoznam

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Public
sk: Verejné

en: Read more
sk: Čítať ďalej

en: Action
sk: Akcia

en: Tags
sk: Značky

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Documentation
sk: Dokumentácia

en: Categories
sk: Kategórie

en: Version
sk: Verzia

en: File
sk: Súbor

en: Tag
sk: Značka

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: Display settings
sk: Nastavenie zobrazovania

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Category
sk: Kategória

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Import
sk: Importovať

en: Export
sk: Exportovať

en: Back
sk: Späť

en: Field
sk: Pole

en: Outline
sk: Osnova

en: header
sk: hlavička

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: Help
sk: Pomoc

en: Image settings
sk: Nastavenie obrázkov

en: Default
sk: Predvolené

en: Insert
sk: Vložiť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Top
sk: Navrch

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Archives
sk: Archívy

en: Schedule
sk: Plán

en: Time
sk: Čas

en: Dimensions
sk: Rozmery

en: link
sk: odkaz

en: Add item
sk: Pridať položku

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Upload
sk: Nahrať

en: User
sk: Používateľ

en: Options
sk: Nastavenia

en: Contact
sk: Kontakt

en: Node
sk: Uzol

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: All
sk: Všetky

en: Year
sk: Rok

en: Block
sk: Blok

en: Add block
sk: Pridať blok

en: Page
sk: Strana

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Site
sk: Stránka

en: Header
sk: Hlavička

en: Left sidebar
sk: Ľavý stĺpec

en: Footer
sk: Päta

en: Selected
sk: Zvolené

en: Custom
sk: Vlastná

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Comment
sk: Komentár

en: Published
sk: Zverejnené

en: Term
sk: Termín

en: Contains
sk: Obsahuje

en: Gallery
sk: Galéria

en: Heading
sk: Nadpis

en: Gallery settings
sk: Nastavenia galérie

en: Nodes
sk: Uzly

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Medium
sk: Stredná

en: download
sk: prevzatie

en: navigation
sk: navigácia

en: Media
sk: Médiá

en: Month
sk: Mesiac

en: Current
sk: Aktuálny

en: Mobile
sk: Mobil

en: Terms
sk: Termíny

en: Desc
sk: Zostupne

en: Code
sk: Kód

en: General
sk: Všeobecné

en: Calendar
sk: Kalendár

en: Day
sk: Deň

en: Table
sk: Tabuľka

en: January
sk: január

en: February
sk: február

en: March
sk: marec

en: April
sk: apríl

en: May
sk: máj

en: June
sk: jún

en: July
sk: júl

en: August
sk: august

en: September
sk: september

en: October
sk: október

en: November
sk: november

en: December
sk: december

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Text color
sk: Farba textu

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Color
sk: Farba

en: Button
sk: Tlačidlo

en: Uninstall
sk: Odinštalovať

en: Install
sk: Inštalácia

en: Does Not Contain
sk: Neobsahuje

en: Tools
sk: Nástroje

en: Order
sk: Poradie

en: Untitled
sk: Bez titulku

en: Uncategorized
sk: Nezoradený

en: Template
sk: Šablóna

en: Preformatted
sk: Predformátované

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Original
sk: Originál

en: Notifications
sk: Upozornenia

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: Undo
sk: Vrátiť späť

en: Replace
sk: Nahradiť

en: Query
sk: Dotaz

en: Font size
sk: Veľkosť písma

en: Posts
sk: Príspevky

en: Empty
sk: Prázdne

en: Immediately
sk: Ihneď

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Hours
sk: Hodiny

en: White
sk: Biela

en: Categories settings
sk: Nastavenia kategórií

en: RSS settings
sk: Nastaveniea RSS

en: Superscript
sk: Horný index

en: Installed
sk: Inštalované

en: Retry
sk: Znova

en: Duplicate
sk: Duplikovať

en: Standard
sk: Štandardná

en: image
sk: obrázok

en: images
sk: obrázky

en: Minutes
sk: Minúty

en: Keyboard shortcuts
sk: Klávesové skratky

en: Image dimensions
sk: Rozmery obrázka

en: Apply
sk: Použiť

en: Select
sk: Zvoľte

en: Examples
sk: Príklady

en: Bold
sk: Hrubé

en: Copy
sk: Kopírovať

en: Plugins
sk: Zásuvné moduly

en: Blocks
sk: Bloky

en: Permalink
sk: Trvalý odkaz

en: Publish
sk: Zverejniť

en: Redo
sk: Obnoviť

en: Italic
sk: Šikmé

en: Subtitle
sk: Podnadpis

en: Menu name
sk: Názov menu

en: Subscript
sk: Dolný index

en: Overlay
sk: Vrstva

en: Loading
sk: Nahráva sa

en: Author Settings
sk: Nastavenia autora

en: Offset
sk: Ofset

en: Black
sk: Čierna

en: Field mapping
sk: Mapovanie polí

en: Number of comments
sk: Počet komentárov

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: About
sk: Informácie o

en: Column
sk: Stĺpec

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Crop
sk: Orezať

en: Insert Image
sk: Vložiť obrázok

en: Landscape
sk: Na šírku

en: Portrait
sk: Na výšku

en: Patterns
sk: Vzory

en: pixels
sk: pixelov

en: Video settings
sk: Nastavenia videa

en: An unknown error occurred.
sk: Vyskytla sa neznáma chyba

en: Format settings
sk: Nastavenia formátu

en: Words
sk: Slov

en: Comma
sk: Čiarka

en: AM
sk: dopoludnia

en: PM
sk: popoludní

en: Scheduled
sk: Naplánované

en: Add new category
sk: Pridať novú kategóriu

en: Link settings
sk: Nastavenia linky

en: Numbered list
sk: Číslovaný výpis

en: Edit link
sk: Upraviť link

en: Align left
sk: Zarovnať vľavo

en: Align center
sk: Zarovnať na stred

en: Align right
sk: Zarovnať vpravo

en: Justify
sk: Zarovnať do bloku

en: Search Terms
sk: Hľadať termíny

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Solid color
sk: Jednoliata farba

en: Gradient
sk: Prechod

en: Styles
sk: Štýly

en: Rotate
sk: Otočiť

en: Search block
sk: Vyhľadávací blok

en: Formatter settings
sk: Nastavenia formátovača

en: Edit URL
sk: Upraviť URL

en: Change widget
sk: Zmeniť ovládací prvok

en: Label text
sk: Nadpis

en: Reusable
sk: Opätovne použiteľné

en: View mode
sk: Režim zobrazenia

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Edit Image
sk: Upraviť obrázok

en: Copied!
sk: Kopírované!
