Gutenberg (8.x-2.1) - en to sq translation catalogue (94 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Pages
sq: Faqet

en: Status
sq: Gjendja

en: Submit
sq: Dërgo

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: List
sq: Lista

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Read more
sq: Lexo akoma

en: Action
sq: Veprimi

en: Tags
sq: Etiketat

en: Categories
sq: Kategoritë

en: Version
sq: Versioni

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Link
sq: Lidhje

en: Category
sq: Kategoria

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Import
sq: Importo

en: Export
sq: Eksporto

en: Outline
sq: Struktura

en: header
sq: kreu

en: Preview
sq: Shikoje

en: Save
sq: Ruaj

en: Help
sq: Ndihmë

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Update
sq: Rifresko

en: Small
sq: E vogël

en: Large
sq: E madhe

en: Time
sq: Ora

en: URL
sq: Adresa URL

en: Menu
sq: Menuja

en: Add item
sq: Shto një zë

en: Upload
sq: Ngarkimi

en: blog
sq: ditari

en: User
sq: Përdoruesi

en: Contact
sq: Kontakti

en: Node
sq: Nyjë

en: Create
sq: Krijo

en: All
sq: Të gjitha

en: Block
sq: Bllokuar

en: Add block
sq: Shto një bllok

en: Page
sq: Faqe

en: Header
sq: Titulli

en: Left sidebar
sq: Kollona e majtë anësore

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Selected
sq: Zgjedhur

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Visibility
sq: Dukshmëria

en: Comment
sq: Komenti

en: Published
sq: Publikuar

en: Medium
sq: Mesatar

en: Code
sq: Kodi

en: Table
sq: Tabela

en: January
sq: Janar

en: February
sq: Shkurt

en: March
sq: Mars

en: April
sq: Prill

en: May
sq: Maj

en: June
sq: Qershor

en: July
sq: Korrik

en: August
sq: Gusht

en: September
sq: Shtator

en: October
sq: Tetor

en: November
sq: Nëntor

en: December
sq: Dhjetor

en: Text color
sq: Ngjyra e tekstit

en: Navigation
sq: Lundrimi

en: Color
sq: Ngjyra

en: Uninstall
sq: Çinstalo

en: Install
sq: Instalo

en: Preformatted
sq: I preformatuar

en: Undo
sq: Anullo

en: Posts
sq: Dërgime

en: archive
sq: arkivi

en: posts
sq: përmbajtja

en: Blocks
sq: Blloqet

en: Publish
sq: Publiko

en: Subtitle
sq: Nëntitulli

en: Menu name
sq: Emri i menusë

en: No posts found.
sq: Nuk u gjet asnjë mesazh.

en: Black
sq: E zezë

en: import
sq: importo

en: Number of comments
sq: Numri i komenteve

en: About
sq: Informacione

en: AM
sq: PD

en: PM
sq: MD
