Gutenberg (8.x-2.10) - en to az translation catalogue (162 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Next
az: İrəli

en: Pages
az: Səhifələr

en: Status
az: Vəziyyət

en: Submit
az: Təqdim

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Read more
az: Ətraflı

en: More
az: Daha çox

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Tags
az: Teqlər

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Version
az: Versiya

en: File
az: Fayl

en: Tag
az: Teq

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Size
az: Ölçü

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Display settings
az: Ekran parametrləri

en: Block settings
az: Blok parametrləri

en: Image
az: Şəkil

en: Category
az: Kateqoriya

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: Back
az: Geri

en: Field
az: Sahə

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: Help
az: Dəstək

en: Image settings
az: Şəkil parametrləri

en: Default
az: Susmaya görə

en: Update
az: Yeniləmə

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Time
az: Vaxt

en: Add
az: Əlavə et

en: Menu
az: Menyu

en: Text
az: Mətn

en: Theme
az: Tema

en: Layout
az: Şablon

en: Upload
az: Yükləmə

en: User
az: İstifadəçi

en: Options
az: Seçimlər

en: Contact
az: Kontakt

en: Create
az: Yaradıldı

en: Include
az: Daxildir

en: Exclude
az: Xaricdir

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: All
az: Hammısı

en: Year
az: İl

en: Area
az: Sahə

en: Block
az: Blok

en: Add block
az: Blok əlavə et

en: Page
az: Səhifə

en: Bottom
az: Aşağı

en: Logo
az: loqo

en: Site
az: Sayt

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Selected
az: Seçildi

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Visibility
az: Görünüş

en: Comment
az: Şərh

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Term
az: Termin

en: Contains
az: Tərkibində

en: Heading
az: Başlıq

en: Nodes
az: Materiallar

en: Advanced
az: Əlavə

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Medium
az: Orta

en: Month
az: Ay

en: Details
az: Detallar

en: Current
az: Hazırkı

en: Desc
az: azaldın

en: By
az: Tərəfindən

en: General
az: Əsas

en: Day
az: Gün

en: Table
az: Cədvəl

en: Align
az: Sıralama

en: Loop
az: Döngə

en: Background color
az: Arxa rəng

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Color
az: Rəng

en: Appearance
az: Görünüş

en: Square
az: Kvadrat

en: Anonymous
az: Anonim

en: Uninstall
az: Silin

en: Install
az: Yükləmek

en: Tools
az: Alətlər

en: Filters
az: Filtrlər

en: Uncategorized
az: Kateqoriyasız

en: Pattern
az: Nümunə

en: Close
az: Bağlı

en: Sort by
az: Sırala

en: block
az: blok

en: English
az: İngilis

en: Search results
az: Axtarış nəticələri

en: Delete menu
az: Menyunu sil

en: Configure block
az: Bloku konfiqurasiya edin

en: Posts
az: Postlar

en: Link label
az: Link etiketi

en: Empty
az: Boş

en: Log out
az: Çıxış

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: White
az: Ağ

en: Convert
az: Çevirmək

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Duplicate
az: Dublikat

en: Standard
az: Standart

en: Menu settings
az: Menyu parametrləri

en: Document
az: Sənəd

en: New
az: Yeni

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Select
az: Seçin

en: Copy
az: Köçür

en: Plugins
az: Pluqinlər

en: Blocks
az: Bloklar

en: Permalink
az: Daimi keçid

en: Publish
az: Dərc et

en: Editor
az: Redaktor

en: Subtitle
az: Altyazı

en: Menu name
az: Menyu adı

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma

en: Plugin settings
az: Plugin parametrləri

en: Keyword
az: Açar söz

en: Columns
az: Sütunlar

en: Offset
az: Ofset

en: Field mapping
az: Sahənin xəritələşdirilməsi

en: Number of comments
az: Şərhlərin sayı

en: About
az: Haqqında

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Crop
az: Məhsul

en: pixels
az: piksellər

en: Comma
az: Vergül

en: Text settings
az: Mətn parametrləri

en: Link settings
az: Link parametrləri

en: Not set
az: Qurulmayıb

en: Source language
az: Mənbə dili

en: Media settings
az: Media parametrləri

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Styles
az: Üslublar

en: Rotate
az: Fırladın

en: Search block
az: Axtarış bloku

en: Edit URL
az: URL-i redaktə edin
