Gutenberg (8.x-2.10) - en to lt translation catalogue (243 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Image size
lt: Vaizdo dydis

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Reset to defaults
lt: Atstatyti standartines reikšmes

en: Status
lt: Būsena

en: Submit
lt: Siųsti

en: Content
lt: Turinys

en: Private
lt: Privatus

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Public
lt: Vieša

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: More
lt: Daugiau

en: Action
lt: Veiksmas

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Documentation
lt: Dokumentacija

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Version
lt: Versija

en: File
lt: Failas

en: Tag
lt: Žymė

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Size
lt: Dydis

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Display settings
lt: Rodyti nuostatas

en: Block settings
lt: Bloko nustatymai

en: Quote
lt: Kaina

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Category
lt: Kategorija

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Back
lt: Atgal

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Help
lt: Pagalba

en: Default
lt: Numatytasis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Top
lt: Viršus

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Time
lt: Laikas

en: Add
lt: Pridėti

en: Dimensions
lt: Matmenys

en: Section
lt: Sekcija

en: Menu
lt: Meniu

en: Add item
lt: Pridėti punktą

en: Display Settings
lt: Rodymo nustatymai

en: Text
lt: Tekstas

en: Theme
lt: Tema

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Upload
lt: Įkelti

en: blog
lt: tinklaraštis

en: User
lt: Narys

en: Options
lt: Nustatymai

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Create
lt: Kurti

en: Include
lt: Įterpti

en: Exclude
lt: Išskirti

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: All
lt: Visi

en: Year
lt: Metai

en: Area
lt: Plotas

en: Block
lt: Blokas

en: Add block
lt: Pridėti bloką

en: Page
lt: Puslapis

en: Bottom
lt: Apačia

en: Logo
lt: Logotipas

en: Site
lt: Svetainė

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Selected
lt: Pasirinkta

en: Custom
lt: Savitas

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Comment
lt: Komentaras

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Term
lt: Terminas

en: Contains
lt: Turi

en: Heading
lt: Antraštė

en: Normal
lt: Normalus

en: OK
lt: Gerai

en: Gallery settings
lt: Galerijos nuostatos

en: Nodes
lt: Mazgai

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Medium
lt: Vidutinis

en: download
lt: atsisiųsti

en: Month
lt: Mėnesis

en: Details
lt: Išsamiai

en: Current
lt: Dabartinis

en: Terms
lt: Terminai

en: Code
lt: Kodas

en: By
lt: Sukūrė

en: General
lt: Bendras

en: Day
lt: Diena

en: Table
lt: Lentelė

en: List view
lt: Sąrašo vaizdas

en: January
lt: Sausis

en: February
lt: Vasaris

en: March
lt: Kovas

en: April
lt: Balandis

en: May
lt: Gegužė

en: June
lt: Birželis

en: July
lt: Liepa

en: August
lt: Rugpjūtis

en: September
lt: Rugsėjis

en: October
lt: Spalis

en: November
lt: Lapkritis

en: December
lt: Gruodis

en: Align
lt: Lygiuoti

en: Loop
lt: Ciklas

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Color
lt: Spalva

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Square
lt: Kvadratas

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Uninstall
lt: Pašalinti

en: Install
lt: Įdiegti

en: Does Not Contain
lt: Neturi

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Filters
lt: Filtrai

en: Order
lt: Tvarka

en: Uncategorized
lt: Be kategorijos

en: Pattern
lt: Šablonas

en: Template
lt: Šablonas

en: Close
lt: Uždaryti

en: Original
lt: Orginalas

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Additional
lt: Papildoma informacija

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: block
lt: blokas

en: English
lt: Anglų

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Undo
lt: Atšaukti

en: Search results
lt: Paieškos rezultatai

en: Delete menu
lt: Šalinti meniu

en: Font size
lt: Šrifto dydis

en: Configure block
lt: Konfiguruoti bloką

en: Posts
lt: Įrašai

en: Link label
lt: Nuorodos etiketė

en: Empty
lt: Tuščia

en: Log out
lt: Atsijungti

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Hours
lt: Valandos

en: White
lt: Baltas

en: Convert
lt: Konvertuoti

en: Categories settings
lt: Kategorijų nustatymai

en: RSS settings
lt: RSS nustatymai

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Link color
lt: Nuorodos spalva

en: Duplicate
lt: Kopijuoti

en: Standard
lt: Standartinis

en: Templates
lt: Šablonai

en: Menu settings
lt: Meniu nuostatos

en: New
lt: Naujas

en: image
lt: paveikslėlis

en: Minutes
lt: Minutės

en: Percentage (%)
lt: Procentai (%)

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Examples
lt: Pavyzdžiai

en: Bold
lt: Paryškintas

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Plugins
lt: Įskiepiai

en: Blocks
lt: Blokai

en: Permalink
lt: Tiesioginė nuoroda

en: Publish
lt: Paskelbta

en: Move down
lt: Perkelti žemyn

en: Move up
lt: Perkelti aukštyn

en: Italic
lt: Pasviręs

en: Subtitle
lt: Paantraštė

en: Menu name
lt: Meniu pavadinimas

en: Unlink
lt: Šalinti nuorodą

en: Uppercase
lt: Didžiosios raidės

en: Auto
lt: Automatiškai

en: Overlay
lt: Sluoksnis

en: Loading
lt: Kraunama

en: Term description.
lt: Termino aprašymas.

en: Keyword
lt: Raktažodis

en: Columns
lt: Stulpeliai

en: Black
lt: Juoda

en: Page Link
lt: Puslapio Nuoroda

en: Number of comments
lt: Komentarų skaičius

en: Underline
lt: Pabrauktas

en: About
lt: Apie

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Crop
lt: Apkirpti

en: Insert Image
lt: Įterpti paveikslėlį

en: Patterns
lt: Šablonai

en: pixels
lt: pikseliai

en: An unknown error occurred.
lt: Nežinoma klaida įvyko.

en: Format settings
lt: Formatų nuostatos

en: Words
lt: Žodžiai

en: Characters
lt: Simboliai

en: Table settings
lt: Lentelės nustatymai

en: Light
lt: Šviesi

en: Cover
lt: Viršelis

en: Comma
lt: Kablelis

en: Dashboard
lt: Darbastalis

en: Link title
lt: Nuorodos pavadinimas

en: Draft
lt: Juodraštis

en: Only
lt: Tik

en: Numbered list
lt: Sunumeruotas sąrašas

en: Edit link
lt: Redagavimo nuoroda

en: Lowercase
lt: Mažosios raidės

en: Align left
lt: Lygiuoti kairėje

en: Align center
lt: Centruoti

en: Align right
lt: Lygiuoti dešinėje

en: Justify
lt: Lygiuoti su abiem paraštėm

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Gradient
lt: Pereinantis

en: Rotate
lt: Pasukti

en: Move right
lt: Perkelti dešinėn

en: Move left
lt: Perkelti kairėn

en: Search block
lt: Paieškos blokas

en: Edit URL
lt: Redaguoti URL

en: Classic
lt: Klasikinis (-ė)

en: Media Library
lt: Media biblioteka

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: One column
lt: Vienas stulpelis

en: Wide
lt: Platus
