Gutenberg (8.x-2.10) - en to rw translation catalogue (9 entries)

en: Title
rw: Umutwe

en: Image size
rw: Ingano y'ishusho

en: Pages
rw: amapaji

en: Submit
rw: ohereza

en: List
rw: Urutonde

en: Top
rw: Hejuru

en: Bottom
rw: Hasi

en: White
rw: Umweru

en: Black
rw: Umukara
