Gutenberg (8.x-2.12) - en to ast translation catalogue (109 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Pages
ast: Páxines

en: Reset to defaults
ast: Valores predefiníos

en: Status
ast: Estáu

en: Submit
ast: Unviar

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: List
ast: Llista

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Read more
ast: Lleer más

en: More
ast: Más

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Taxonomy
ast: Taxonomía

en: Categories
ast: Categoríes

en: Version
ast: Versión

en: File
ast: Ficheru

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: Size
ast: Tamañu

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: None
ast: Nengún

en: Display settings
ast: Axustes de vista

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Category
ast: Categoría

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Import
ast: Importar

en: Export
ast: Esportar

en: Field
ast: Campu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Preview
ast: Entever

en: Save
ast: Guardar

en: Help
ast: Aida

en: Default
ast: Predefiníu

en: Update
ast: Anovar

en: Top
ast: Cimeru

en: Small
ast: Pequeñu

en: Large
ast: Grande

en: Time
ast: Hora

en: Add
ast: Amestar

en: Menu
ast: Menú

en: Add item
ast: Amestar elementu

en: Text
ast: Testu

en: Upload
ast: Xubir

en: User
ast: Usuariu

en: Options
ast: Opciones

en: Contact
ast: Contautu

en: Create
ast: Crear

en: All
ast: Too

en: Block
ast: Bloque

en: Add block
ast: Amestar bloque

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Selected
ast: Esbilláu

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Visibility
ast: Visibilidá

en: Comment
ast: Comentariu

en: Heading
ast: Encabezáu

en: Nodes
ast: Noyos

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Medium
ast: Mediu

en: Details
ast: Detalles

en: Code
ast: Códigu

en: General
ast: Xeneral

en: Table
ast: Tabla

en: January
ast: Xineru

en: February
ast: Febreru

en: March
ast: Marzu

en: April
ast: Abril

en: May
ast: Mayu

en: June
ast: Xunu

en: July
ast: Xunetu

en: August
ast: Agostu

en: September
ast: Setiembre

en: October
ast: Ochobre

en: November
ast: Payares

en: December
ast: Avientu

en: Background color
ast: Color de fondu

en: Text color
ast: Color del testu

en: Navigation
ast: Navegación

en: Appearance
ast: Aspeutu

en: Anonymous
ast: Anónimu

en: Uninstall
ast: Desinstalar

en: Install
ast: Instalar

en: Filters
ast: Filtros

en: Order
ast: Orde

en: Close
ast: Zarrar

en: English
ast: Inglés

en: Undo
ast: Desfacer

en: Search results
ast: Resultaos de la gueta

en: Delete menu
ast: Desaniciar menú

en: Configure block
ast: Configurar bloque

en: Posts
ast: Artículos

en: Empty
ast: Ermu

en: Log out
ast: Desconeutar

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha

en: Installed
ast: Instaláu

en: Link color
ast: Color del enllaz

en: Standard
ast: Estándar

en: Menu settings
ast: Preferenciés del menú
