Gutenberg (8.x-2.12) - en to lv translation catalogue (254 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Image size
lv: Attēla izmērs

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Pages
lv: Lapas

en: Reset to defaults
lv: Atjaunot noklusētās vērtības

en: Status
lv: Statuss

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Content
lv: Saturs

en: Private
lv: Privāts

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: List
lv: Saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Public
lv: Publisks

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: More
lv: Vairāk

en: Tags
lv: Birkas

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Version
lv: Versija

en: File
lv: Fails

en: Tag
lv: Birka

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Size
lv: Izmērs

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: Display settings
lv: Ekrāna iestatījumi

en: Block settings
lv: Bloka iestatījumi

en: Quote
lv: Citāts

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Category
lv: Kategorija

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Help
lv: Palīdzība

en: Image settings
lv: Attēla iestatījumi

en: Text Color
lv: Teksta krāsa

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Background Color
lv: Fona krāsa

en: Insert
lv: Ievietot

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Top
lv: Augša

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Schedule
lv: Grafiks

en: Time
lv: Laiks

en: Add
lv: Pievienot

en: Audio settings
lv: Audio iestatījumi

en: Dimensions
lv: Izmērs

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Add item
lv: Pievienot elementu

en: Display Settings
lv: Attēlojuma uzstādījumi

en: Text
lv: Teksts

en: Theme
lv: Tēma

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: blog
lv: blogs

en: User
lv: Lietotājs

en: Options
lv: Iespējas

en: Contact
lv: Kontakti

en: Create Table
lv: Izveidot tabulu

en: Create
lv: Izveidot

en: Include
lv: Iekļaut

en: Exclude
lv: Neiekļaut

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: No Title
lv: Bez visrsraksta

en: All
lv: Visi

en: Year
lv: Gads

en: Area
lv: Apgabals

en: Block
lv: Bloks

en: Add block
lv: Pievienot bloku

en: Bottom
lv: Apakša

en: Site
lv: Vietne

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Selected
lv: Izvēlēts

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Comment
lv: Komentārs

en: Term
lv: Termins

en: Contains
lv: Satur

en: Gallery
lv: Galerija

en: Heading
lv: Virsraksts

en: Full Size
lv: Pilnais izmērs

en: Normal
lv: Normāls

en: Gallery settings
lv: Galeriju uzstādījumi

en: Nodes
lv: Mezgli

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Medium
lv: Vidējs

en: download
lv: lejupielādes

en: Media
lv: Multivide

en: Month
lv: Mēnesis

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Current
lv: Pašreiz

en: Mobile
lv: Mobīlais telefona nr.

en: Code
lv: Kods

en: By
lv: Autors

en: General
lv: Galvenie

en: Day
lv: Diena

en: Table
lv: Tabula

en: January
lv: Janvāris

en: February
lv: Februāris

en: March
lv: Marts

en: April
lv: Aprīlis

en: May
lv: Maijs

en: June
lv: Jūnijs

en: July
lv: Jūlijs

en: August
lv: Augusts

en: September
lv: Septembris

en: October
lv: Oktobris

en: November
lv: Novembris

en: December
lv: Decembris

en: Align
lv: Novietot

en: Loop
lv: Cilpa

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Color
lv: Krāsa

en: Appearance
lv: Izskats

en: Square
lv: Kvadrāts

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Uninstall
lv: Atinstalēt

en: Install
lv: Instalēt

en: List View
lv: Saraksta Skats

en: Does Not Contain
lv: Nesatur

en: Tools
lv: Rīki

en: Filters
lv: Filtri

en: Order
lv: Secība

en: Uncategorized
lv: Nekategorizēts

en: Delete template
lv: Dzēst veidni

en: Close
lv: Aizvērt

en: Original
lv: Oriģināls

en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: Additional
lv: Papildus

en: block
lv: bloks

en: English
lv: Angļu

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Undo
lv: Atcelt

en: Search results
lv: Meklēšanas rezultāts

en: Replace
lv: Aizvietot

en: Delete menu
lv: Dzēst izvēlni

en: Font size
lv: Fonta izmērs

en: Configure block
lv: Konfigurēt bloku

en: Period
lv: Periods

en: Posts
lv: Ievietotās ziņas

en: Link label
lv: Saites teksts

en: Empty
lv: Tukšs

en: Log out
lv: Iziet

en: Immediately
lv: Nekavējoties

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Hours
lv: Stundas

en: White
lv: Balts

en: Convert
lv: Konvertēt

en: Categories settings
lv: Kategoriju uzstādījumi

en: RSS settings
lv: RSS iestatījumi

en: Superscript
lv: Augšraksts

en: Installed
lv: Instalēts

en: Link color
lv: Saišu krāsa

en: Duplicate
lv: Dublicēt

en: Standard
lv: Standarta

en: Menu settings
lv: Izvēlnes iestatījumi

en: Document
lv: Dokuments

en: New
lv: Jauns

en: image
lv: attēls

en: Minutes
lv: Minūtes

en: Percentage (%)
lv: Procenti (%)

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Examples
lv: Piemēri

en: Bold
lv: Treknraksts

en: Copy
lv: Kopēt

en: Plugins
lv: Spraudņi

en: Blocks
lv: Bloki

en: Permalink
lv: Pastāvīga saite

en: Publish
lv: Publicēts

en: Redo
lv: Atatsaukt

en: Italic
lv: Kursīvs

en: Editor
lv: Redaktors

en: Subtitle
lv: Apakšvirsraksts

en: Menu name
lv: Izvēlnes nosaukums

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: Plugin settings
lv: Spraudņa iestatījumi

en: Subscript
lv: Apakšraksts

en: Indent
lv: Atkāpe

en: Outdent
lv: Negatīva atkāpe

en: Unlink
lv: Atsaistīt

en: Unknown error
lv: Nezināma kļūda

en: No posts found.
lv: Nav atrastas ievietotas ziņas.

en: Overlay
lv: Pārklājums

en: Skip
lv: Izlaist

en: Loading
lv: Notiek ielāde

en: Blockquote
lv: Citāts

en: Keyword
lv: Atslēgvārds

en: Columns
lv: Kolonnas

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Black
lv: Melns

en: Field mapping
lv: Lauka attiecinājums

en: import
lv: ielādēt

en: Finish
lv: Pabeigt

en: Number of comments
lv: Komentāru skaits

en: Underline
lv: Pasvītrots

en: About
lv: Par

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Zoom
lv: Tālummaiņa

en: Choose
lv: Izvēlies

en: Crop
lv: Apgriezt

en: Button text
lv: Pogas teksts

en: pixels
lv: pikseļi

en: Cover
lv: Titulbilde

en: Comma
lv: Komats

en: Text settings
lv: Teksta iestatījumi

en: Dashboard
lv: Darbgalds

en: Draft
lv: Melnraksts

en: Only
lv: Tikai tad

en: Link settings
lv: Saites iestatījumi

en: Numbered list
lv: Numurēts saraksts

en: Not set
lv: Nav iestatīts

en: Source language
lv: Avota valoda

en: Media settings
lv: Multivides iestatījumi

en: Edit link
lv: Rediģēt saiti

en: Align left
lv: Pakārtot pa kreisi

en: Align center
lv: Centrēt

en: Align right
lv: Pakārtot pa labi

en: Justify
lv: Izlīdzināts

en: Font style
lv: Fonta stils

en: Gradient
lv: Gradients

en: Styles
lv: Stili

en: Rotate
lv: Pagriezt

en: Search block
lv: Meklēšanas bloks

en: Edit URL
lv: Labot URL

en: media
lv: mediji

en: Edit media
lv: Labot mediju

en: View mode
lv: Skata režīms

en: HTML element
lv: HTML elements

en: Wide
lv: Plats

en: Responsive
lv: Responsīvs
