Gutenberg (8.x-2.12) - en to mn translation catalogue (106 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Image size
mn: Зургийн хэмжээ

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Reset to defaults
mn: Анхны утганд буцаах

en: Status
mn: Төлөв

en: Content
mn: Агуулга

en: Private
mn: Хувийн

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: List
mn: Жагсаалт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Public
mn: Нийтийн

en: Read more
mn: Дэлгэрэнгүй

en: More
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Tags
mn: Тагууд

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: File
mn: Файл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: Display settings
mn: Харуулах тохиргоонууд

en: Block settings
mn: Блок тохиргоонууд

en: Quote
mn: Иш татах

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Category
mn: Ангилал

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Field
mn: Талбар

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Help
mn: Тусламж

en: Default
mn: Анхны утга

en: Insert
mn: Оруулах

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Top
mn: Дээд

en: Small
mn: Жижиг

en: Large
mn: Том

en: Time
mn: Цаг

en: Add
mn: Нэмэх

en: Dimensions
mn: Хэмжээнүүд

en: Menu
mn: Цэс

en: Add item
mn: Элемент нэмэх

en: Text
mn: Текст

en: Theme
mn: Загвар

en: Upload
mn: Оруулах

en: blog
mn: блог

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Contact
mn: Холбоо барих

en: No Title
mn: Гарчиггүй

en: All
mn: Бүгд

en: Year
mn: Жил

en: Block
mn: Хавтан

en: Add block
mn: Хавтан нэмэх

en: Bottom
mn: Доод

en: Logo
mn: Лого

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Selected
mn: Сонгогдсон

en: Visibility
mn: Харагдах байдал

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Nodes
mn: Зангилаанууд

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Medium
mn: Дундаж

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Month
mn: Сар

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Code
mn: Код

en: Day
mn: Өдөр

en: Table
mn: Хүснэгт

en: May
mn: 5-р сар

en: Background color
mn: Суурь өнгө

en: Text color
mn: Текстний өнгө

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд

en: Color
mn: Өнгө

en: Appearance
mn: Харагдац

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: Order
mn: Дараалал

en: English
mn: Англи

en: Undo
mn: Үйлдэл буцах

en: Delete menu
mn: Цэсийг устгах

en: Empty
mn: Хоосон

en: Log out
mn: Хэсгээсээ гарах

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: image
mn: зураг

en: Blocks
mn: Хавтангууд

en: Publish
mn: Нийтлэх

en: Subtitle
mn: Дэд гарчиг

en: Menu name
mn: Цэсний нэр

en: Number of comments
mn: Сэтгэгдэлийн тоо

en: Dashboard
mn: Самбар

en: Edit URL
mn: URL (вэб хаяг)-ийг засах
