Gutenberg (8.x-2.13) - en to be translation catalogue (174 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Image size
be: Памер малюнка

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Pages
be: Старонкі

en: Reset to defaults
be: Вярнуцца да прадвызначаных наладак

en: Status
be: Статус

en: Submit
be: Захаваць

en: Content
be: Змесціва

en: Private
be: Прыватны

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: List
be: Спіс

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Public
be: Публічнае

en: Read more
be: Чытаць далей

en: More
be: Болей

en: Action
be: Дзеянне

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Version
be: Версія

en: File
be: Файл

en: Tag
be: Тэма

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Size
be: Памер

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Display settings
be: Налады паказу

en: Block settings
be: Налады блокаў

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Category
be: Катэгорыя

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Import
be: Імпарт

en: Export
be: Экспарт

en: Back
be: Назад

en: Field
be: Поле

en: Label
be: Подпіс

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Save
be: Захаваць

en: Help
be: Дапамога

en: Text Color
be: Колер Тэкста

en: Default
be: Прадвызначана

en: Insert
be: Уставіць

en: Update
be: Абнавіць

en: Move to
be: Перайсці да

en: Top
be: Верх

en: Schedule
be: Расклад

en: Time
be: Час

en: Add
be: Дадаць

en: Audio
be: Аўдыё

en: URL
be: Спасылка

en: Menu
be: Меню

en: Text
be: Тэкст

en: Theme
be: Тэма

en: Upload
be: Загрузіць

en: blog
be: блог

en: User
be: Карыстальнік

en: Options
be: Налады

en: Contact
be: Кантакт

en: Create
be: Стварыць

en: No Title
be: Без Назвы

en: All
be: Усе

en: Year
be: Год

en: Block
be: Блок

en: Add block
be: Дадаць блок

en: Page
be: Старонка

en: Bottom
be: Знізу

en: Logo
be: Лагатып

en: Site
be: Сайт

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Selected
be: Выбраны

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Visibility
be: Бачнасць

en: Comment
be: Каментар

en: Published
be: Апублікавана

en: Term
be: Тэрмін

en: Contains
be: Утрымлівае

en: Heading
be: Загаловак

en: Normal
be: Нармальны

en: Nodes
be: Матэрыялы

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Medium
be: Сярэдні

en: Media
be: Мультымедыя

en: Month
be: Месяц

en: Details
be: Падрабязна

en: Current
be: Бягучы

en: Code
be: Код

en: General
be: Агульны

en: Day
be: Дзень

en: Table
be: Табліца

en: January
be: студзень

en: February
be: люты

en: March
be: сакавік

en: April
be: красавік

en: May
be: май

en: June
be: чэрвень

en: July
be: ліпень

en: August
be: жнівень

en: September
be: верасень

en: October
be: кастрычнік

en: November
be: лістапад

en: December
be: снежань

en: Background color
be: Колер фона

en: Text color
be: Колер  тэксту

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Color
be: Колер

en: Appearance
be: Знешнасць

en: Anonymous
be: Ананім

en: List View
be: Прагляд сьпісам

en: Tools
be: Прылады

en: Filters
be: Фільтры

en: Order
be: Парадак

en: Uncategorized
be: Без катэгорыі

en: Template
be: Шаблон

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: block
be: блок

en: English
be: Ангельская

en: Undo
be: Адмена

en: Search results
be: Вынікі пошуку

en: Delete menu
be: Выдаліць меню

en: Configure block
be: Ладзіць блок

en: Posts
be: Допісы

en: Empty
be: Пусты

en: Log out
be: Выйсці

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Link color
be: Колер спасылак

en: Duplicate
be: Дубліраваць

en: Standard
be: Стандарт

en: Menu settings
be: Налады меню

en: image
be: малюнак

en: Apply
be: Ужыць

en: Select
be: Выбраць

en: Copy
be: Калькаваць

en: Blocks
be: Блокі

en: Permalink
be: Пастаянная спасылка

en: Publish
be: Апублікаваць

en: Subtitle
be: Падзагаловак

en: Menu name
be: Назва меню

en: No posts found.
be: Запісаў няма.

en: video
be: відэа

en: Overlay
be: Перакрываючы слой

en: Loading
be: Загружаецца

en: import
be: імпартаваць

en: Finish
be: Скончана

en: Number of comments
be: Колькасьць каментароў

en: Remove link
be: Прыбраць спасылку

en: About
be: Аб

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Crop
be: Абрэзка

en: pixels
be: пікселі

en: Comma
be: Коска

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў

en: AM
be: да палудня

en: PM
be: пасля палудня

en: Draft
be: Чарнавік

en: Edit link
be: Рэдагаваць спасылку

en: Rotate
be: Павярнуць

en: Edit URL
be: Рэдагаваць URL

en: Remove block
be: Выдаліць блок

en: View mode
be: Лад выгляду

en: Wide
be: Шырокі
