Gutenberg (8.x-2.13) - en to bg translation catalogue (139 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Pages
bg: Страници

en: Reset to defaults
bg: Върни се към стойностите по подразбиране

en: Status
bg: Статус

en: Submit
bg: Запис

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: List
bg: Списък

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Read more
bg: Пълен текст

en: More
bg: още...

en: Action
bg: Действие

en: Tags
bg: Таг

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: Categories
bg: Категории

en: Version
bg: Версия

en: File
bg: Файл

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Size
bg: Размер

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: Display settings
bg: Настройки на дисплея

en: Quote
bg: Оферта

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Category
bg: Категория

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Import
bg: Импортирай

en: Export
bg: Експорт

en: Back
bg: Назад

en: Field
bg: Поле

en: Label
bg: Заглавие

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Save
bg: Запази

en: Help
bg: Справка

en: Default
bg: По подразбиране

en: Update
bg: Промени

en: Top
bg: Връх

en: Small
bg: Малък

en: Large
bg: Голям

en: Time
bg: Време

en: Add
bg: Добави

en: Audio
bg: Музика

en: Menu
bg: Меню

en: Add item
bg: Добави елемент

en: Text
bg: Текст

en: Upload
bg: Трансфер

en: blog
bg: Блог

en: User
bg: Потребител

en: Options
bg: Параметри

en: Contact
bg: Контакт

en: Create
bg: Създаване

en: No Title
bg: Без заглавие

en: All
bg: Всички

en: Year
bg: Година

en: Block
bg: Блокирай

en: Add block
bg: Добавяне на блок

en: Page
bg: Страница

en: Bottom
bg: Дъно

en: Logo
bg: Лого

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Selected
bg: Избрано

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Visibility
bg: Видимост

en: Comment
bg: Коментар

en: Published
bg: Публикувано

en: Thumbnail
bg: Умалена

en: Medium
bg: Среда

en: Media
bg: Медия

en: Month
bg: Месец

en: Details
bg: Детайли

en: Code
bg: Код

en: General
bg: Общи

en: Day
bg: Ден

en: Table
bg: Таблица

en: January
bg: Януари

en: February
bg: Февруари

en: March
bg: Март

en: April
bg: Април

en: May
bg: Май

en: June
bg: Юни

en: July
bg: Юли

en: August
bg: Август

en: September
bg: Септември

en: October
bg: Октомври

en: November
bg: Ноември

en: December
bg: Декември

en: Text color
bg: Цвят на текста

en: Navigation
bg: Навигация

en: Color
bg: Цвят

en: Appearance
bg: Теми

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Filters
bg: Филтри

en: Order
bg: Поръчка

en: Template
bg: Шаблон

en: Delete template
bg: Изтриване на шаблон

en: Original
bg: Оригинал

en: Notifications
bg: Известия

en: block
bg: блок

en: English
bg: Английски

en: Clear
bg: Изчисти

en: Undo
bg: Отмени

en: Search results
bg: Резултати от търсенето

en: Delete menu
bg: Изтрий меню

en: Configure block
bg: Настройки на блок

en: Posts
bg: Мнения

en: Empty
bg: Празно

en: Log out
bg: Излез

en: Right
bg: Дясно

en: Hours
bg: Часове

en: Convert
bg: Преобразуване

en: Link color
bg: Цвят на хипервръзките

en: Menu settings
bg: Настройки на меню

en: image
bg: изображение

en: Minutes
bg: Минути

en: Apply
bg: Търси

en: Select
bg: Избери

en: Blocks
bg: Блокове

en: Publish
bg: Публикувай

en: Subtitle
bg: Подзаглавие

en: Menu name
bg: Име на меню

en: Loading
bg: Зареждане

en: Black
bg: Черен

en: Number of comments
bg: Брой на коментарите

en: Preferences
bg: Предпочитания

en: An unknown error occurred.
bg: Непозната грешка.

en: Dashboard
bg: Табло

en: Only
bg: Само
