Gutenberg (8.x-2.13) - en to dz translation catalogue (77 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Image size
dz: གཟུགས་བརྙན་ཚད།

en: Previous
dz: ཧེ་མམ།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Reset to defaults
dz: སྔོན་སྒྲིག་འདི་ཚུ་ སླར་སྒྲིག་འབད།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Read more
dz: ཧེང་བཀལ་ལྷག་

en: More
dz: ལེ་ཤ་

en: Taxonomy
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་

en: Categories
dz: དབྱེ་རིམ་ཚུ།

en: Version
dz: ཐོན་རིམ་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Size
dz: ཚད།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: Time
dz: དུས་ཚོད།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: Add item
dz: རྣམ་གྲངས་ཁ་སྐོང་རྐྱབས་

en: Upload
dz: མངོན་གསལ་འབད་

en: blog
dz: ཝེབ་དྲན་དེབ་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Contact
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ་

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Add block
dz: སྡེབ་ཚན་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Logo
dz: ལས་རྟགས།

en: Drupal
dz: ཌུ་པཱལ།

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Selected
dz: སེལ་འཐུ་གྲུབ་ཡོདཔ།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Visibility
dz: མཐོང་གསལ།

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་

en: Code
dz: ཨང་རྟགས།

en: Table
dz: ཐིག་ཁྲམ།

en: Text color
dz: ཚིག་ཡིག་གི་ཚོས་གཞི་

en: Navigation
dz: འགྲུལ་བསྐྱོདཔ།

en: Color
dz: ཚོས་གཞི་

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་

en: Filters
dz: ཚགས་མ་ཚུ།

en: block
dz: ལེབ་དུམ།

en: English
dz: ཨིང་ལིཤ།

en: Undo
dz: འབད་བཤོལ་

en: Search results
dz: འགྲུབ་འབྲས་ཚུ་འཚོལ་ཞིབ་འབད།

en: Delete menu
dz: དཀར་ཆག་བཏོན་གཏང་

en: Configure block
dz: སྡེབ་ཚན་རིམ་སྒྲིག་

en: Posts
dz: གནས་བསྐྱོད་ཚུ།

en: Log out
dz: ཕྱིར་བསྐྱོད་

en: Link color
dz: འབྲེལ་མཐུད་ཀྱི་ཚོས་གཞི་

en: Menu settings
dz: དཀར་ཆག་སྒྲིག་སཏངས་ཚུ།

en: Blocks
dz: སྡེབ་ཚན་ཚུ་

en: Publish
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་

en: Subtitle
dz: མགོ་མིང་ཡན་ལག།

en: No posts found.
dz: གནས་བསྐྱོད་ཚུ་འཚོལ་མ་ཐོབ།

en: Number of comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་གི་གྲངས།
