Gutenberg (8.x-2.13) - en to my translation catalogue (127 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Reset to defaults
my: မူလ အတိုင်း ပြန်ထားရန်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: List
my: စာရင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Read more
my: ဆက်လက်ဖတ်ရှုပါ

en: More
my: ပို၍

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Tags
my: Tag များ

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: File
my: ဖိုင်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Back
my: နောက်သို့

en: Label
my: အညွန်း

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Background Color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Small
my: အသေး

en: Large
my: အကြီး

en: Time
my: အချိန်

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Menu
my: မီနူး

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Contact
my: ဆက်သွယ်ရန်

en: Include
my: ပါဝင်သည်

en: Exclude
my: ဖယ်သည်

en: Horizontal
my: ရေပြင်ညီ

en: Vertical
my: ဒေါင်လိုက်

en: No Title
my: ခေါင်းစဉ်မရှိ/ခေါင်းစဉ်မလိုအပ်

en: Year
my: နှစ်

en: Add block
my: block တစ်ခုထပ်ပေါင်းရန်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: OK
my: အိုခေ (ခ) ဟုတ်ကဲ့

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Month
my: လ

en: Current
my: လက်ရှိ

en: Day
my: ရက်စွဲ

en: Table
my: ဇယား

en: January
my: ဇန္နဝါရီလ

en: February
my: ဖေဖော်ဝါရီလ

en: March
my: မတ်လ

en: April
my: ဧပြီလ

en: May
my: မေလ

en: June
my: ဇွန်လ

en: July
my: ဇူလှိုင်လ

en: August
my: သြဂုတ်လ

en: September
my: စက်တင်ဘာလ

en: October
my: အောက်တိုဘာလ

en: November
my: နိုဝင်ဘာလ

en: December
my: ဒီဇင်ဘာလ

en: Background color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Text color
my: စာသားအရောင်

en: Navigation
my: သွားလာရန်

en: Color
my: အရောင်

en: Appearance
my: အသွင်အပြင်

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: Tools
my: ကိရိယာများ

en: English
my: အင်္ဂလိပ်ဘာသာ (English)

en: Clear
my: ရှင်းလင်းပါ

en: Undo
my: မပြုလုပ်တော့

en: Search results
my: ရှာလို့ရသောရလဒ်များ

en: Replace
my: အစားထိုးရန်

en: Font size
my: စာလုံးအရွယ်အစား

en: Configure block
my: Block ကို ပြင်ဆင်ရန်

en: Log out
my: ထွက်ရန်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Convert
my: ပြောင်းရန်

en: Standard
my: စံ

en: image
my: ပုံရိပ်

en: Examples
my: ဥပမာများ

en: Bold
my: ထူရန်

en: Copy
my: ကူးရန်

en: Publish
my: ထုတ်ဝေပါ

en: Dotted
my: အစက်အပျောက်များ

en: Solid
my: သိပ်သည်း

en: Redo
my: ပြန်လုပ်မည်

en: Italic
my: စောင်းရန်

en: Finish
my: ပြီးပြီ

en: Underline
my: မျဉ်းကြောင်းတားရန်

en: Font family
my: စာလုံးပုံစံ မိသားစုများ

en: About
my: အကြောင်း

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -

en: Dashboard
my: အလုပ်စားပွဲ

en: Draft
my: မူကြမ်း

en: Align left
my: ဘယ်ညှိရန်

en: Align center
my: အလယ်ညှိရန်

en: Align right
my: ညာညှိရန်

en: Justify
my: ညှိရန်

en: Font style
my: စာလံုးပံုစံ

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Decoration
my: တန်ဆာဆင်ခြင်း
