Gutenberg (8.x-2.13) - en to ne translation catalogue (128 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Image size
ne: तस्विरको आकार

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Reset to defaults
ne: पूर्वनिर्धारितमा रिसेट गर्नुहोस्

en: Status
ne: अवस्था

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Private
ne: निजि

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Public
ne: सार्वजनिक

en: Read more
ne: थप पढ्नुहोस्

en: More
ne: थप

en: Action
ne: कारवाही

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: Version
ne: संस्करण

en: File
ne: फ़ाइल

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Size
ne: आकार

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Category
ne: वर्ग

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Text Color
ne: पाठको रङ

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Background Color
ne: पृष्ठभूमि रङ

en: Update
ne: अपडेट

en: Top
ne: माथि

en: Time
ne: समय

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: URL
ne: यूआरएल

en: Menu
ne: मेनु

en: Text
ne: अक्षर

en: Upload
ne: अपलोड

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: Create
ne: सिर्जना

en: All
ne: सबै

en: Year
ne: वर्ष

en: Block
ne: ब्लक

en: Add block
ne: ब्लक थपनुहोस

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Logo
ne: ब्याज

en: Drupal
ne: ड्रूपल

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Selected
ne: छानिएको छ

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Visibility
ne: दर्शनीयता

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Contains
ne: समावेश

en: Normal
ne: साधारण

en: OK
ne: ठिक छ

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Medium
ne: माध्यम

en: Media
ne: मिडिया

en: Month
ne: महिना

en: Details
ne: विस्तृत

en: Current
ne: ताजा

en: Code
ne: कोड

en: Day
ne: दिन

en: Table
ne: तालिका

en: January
ne: जनवरी

en: February
ne: फेब्रुअरी

en: March
ne: मार्च

en: April
ne: अप्रिल

en: May
ne: मे

en: June
ne: जुन

en: July
ne: जुलाई

en: August
ne: अगस्ट

en: September
ne: सेप्टेम्बर

en: October
ne: अक्टूबर

en: November
ne: नोभेम्बर

en: December
ne: डिसेम्बर

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Color
ne: रंग

en: Appearance
ne: रूप

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Does Not Contain
ne: येस्मा छैन

en: Original
ne: असली

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: English
ne: अंग्रेजी

en: Clear
ne: सफा

en: Undo
ne: पूर्वस्थितिमा फर्काउनुस

en: Search results
ne: खोजी परिणामहरू

en: Delete menu
ne: मेनु हटाउनुहोस्

en: Configure block
ne: ब्लकहरु कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Log out
ne: लगआउट

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: New
ne: नयाँ

en: image
ne: तस्विर

en: Examples
ne: उदाहरण

en: Bold
ne: बोल्ड

en: Blocks
ne: ब्लक

en: Subtitle
ne: उपशीर्षक

en: Menu name
ne: मेनुको नाम

en: Loading
ne: लोडिंग हुदैछ...

en: About
ne: बारेमा

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: Comma
ne: अल्पविराम

en: 100
ne: १००

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड

en: View mode
ne: हेर्ने शैली

en: Wide
ne: चौडा
