Gutenberg (8.x-2.13) - en to oc translation catalogue (214 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Image size
oc: Talha de l'imatge

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: Pages
oc: Paginas

en: Reset to defaults
oc: Reïnicializar a las valors per defaut

en: Status
oc: Estatut

en: Submit
oc: Sometre

en: Content
oc: Contengut

en: Private
oc: Privat

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: List
oc: Listar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Description
oc: Descripcion

en: Read more
oc: Legir la seguida

en: More
oc: Mai

en: Action
oc: Accion

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Taxonomy
oc: Taxinomia

en: Categories
oc: Categorias

en: File
oc: Fichièr

en: Tag
oc: Etiqueta

en: Edit
oc: Modificar

en: Date
oc: Data

en: Size
oc: Talha

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: None
oc: Pas cap

en: Display settings
oc: Paramètres d'afichatge

en: Block settings
oc: Paramètres del blòt

en: Link
oc: Ligam

en: Image
oc: Imatge

en: Category
oc: Categoria

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Import
oc: Importar

en: Export
oc: Exportar

en: Back
oc: Precedent

en: Field
oc: Camp

en: Label
oc: Etiqueta

en: Preview
oc: Apercebut

en: Save
oc: Enregistrar

en: Help
oc: Ajuda

en: Text Color
oc: Color del tèxte

en: Default
oc: Per defaut

en: Background Color
oc: Color del rèireplan

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Top
oc: Naut

en: Small
oc: Pichon

en: Large
oc: Grand

en: Schedule
oc: Planning

en: Time
oc: Ora

en: Add
oc: Apondre

en: Audio
oc: Àudio

en: Menu
oc: Menú

en: Add item
oc: Apondre un element

en: Text
oc: Tèxte

en: Theme
oc: Tèma

en: Layout
oc: Afichatge

en: Item added.
oc: Element apondut.

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: User
oc: Utilizaire

en: Options
oc: Opcions

en: Contact
oc: Contacte

en: Create
oc: Crear

en: Include
oc: Inclure

en: Exclude
oc: Exclure

en: Horizontal
oc: Orizontal

en: No Title
oc: Pas cap de Títol

en: All
oc: Tot

en: Year
oc: Annada

en: Panels
oc: Escapolons

en: Block
oc: Blòt

en: Add block
oc: Apondre un blòt

en: Page
oc: Pagina

en: Bottom
oc: Bas

en: Logo
oc: Lògo

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Selected
oc: Seleccionat

en: Custom
oc: Personalizat

en: Visibility
oc: Visibilitat

en: Comment
oc: Comentari

en: Published
oc: Publicat

en: Term
oc: Tèrme

en: Contains
oc: Conten

en: Heading
oc: Entèsta

en: OK
oc: D'acòrdi

en: Nodes
oc: Nosèls

en: Advanced
oc: Avançat

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Medium
oc: Mejan

en: Media
oc: Mèdia

en: Month
oc: Mes

en: Details
oc: Detalhs

en: Current
oc: Actual

en: Terms
oc: Tèrmes

en: Code
oc: Còde

en: Border
oc: Bordadura

en: Day
oc: Jorn

en: Table
oc: Tablèu

en: January
oc: Genièr

en: February
oc: Febrièr

en: March
oc: Març

en: April
oc: Abril

en: May
oc: Mai

en: June
oc: Junh

en: July
oc: Julhet

en: August
oc: Agost

en: September
oc: Setembre

en: October
oc: Octobre

en: November
oc: Novembre

en: December
oc: Decembre

en: Base
oc: Basa

en: Align
oc: Alinhar

en: Loop
oc: Bocla

en: Background color
oc: Color de rèireplan

en: Text color
oc: Color del tèxte

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Appearance
oc: Aparéncia

en: Padding
oc: Emplenatge

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Filters
oc: Filtres

en: Order
oc: Òrdre

en: Uncategorized
oc: Pas categorizat

en: Pattern
oc: Motiu

en: Template
oc: Modèl

en: Close
oc: Tampar

en: Notifications
oc: Notificacions

en: Sort by
oc: Triar per

en: Root
oc: Raiç

en: block
oc: blòt

en: English
oc: Anglés

en: Clear
oc: Escafar

en: Undo
oc: Anullar

en: Search results
oc: Resultats de la recèrca

en: Delete menu
oc: Suprimir lo menú

en: Font size
oc: Talha de la poliça

en: Configure block
oc: Configurar lo blòt

en: Period
oc: Periòde

en: Posts
oc: Contribucions

en: Link label
oc: Etiqueta del ligam

en: Empty
oc: Void

en: Log out
oc: Se desconnectar

en: No results found.
oc: O planhèm, cap de resultat es pas estat trobat.

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: White
oc: Blanc

en: Convert
oc: Convertir

en: Link color
oc: Color del ligam

en: Standard
oc: Estandard

en: Menu settings
oc: Paramètres del menú

en: New
oc: Novèl

en: image
oc: imatge

en: Percentage (%)
oc: Percentatge (%)

en: Apply
oc: Aplicar

en: Select
oc: Seleccionar

en: Examples
oc: Exemples

en: Bold
oc: Gras

en: Copy
oc: Copiar

en: Blocks
oc: Blòts

en: Permalink
oc: Ligam permanent

en: Publish
oc: Publicar

en: Dotted
oc: Pointillé

en: Dashed
oc: En tirets

en: Solid
oc: Solide

en: Italic
oc: Italica

en: Subtitle
oc: Sostítol

en: Menu name
oc: Nom del menú

en: Uppercase
oc: Majuscula

en: Loading
oc: En cors de cargament

en: Term description.
oc: Descripcion del tèrme.

en: Unordered
oc: Pas ordenat

en: Ordered
oc: Ordenat

en: Keyword
oc: Mot clau

en: Columns
oc: Colomnas

en: Offset
oc: Decalatge

en: Black
oc: Negre

en: Finish
oc: Finir

en: Number of comments
oc: Nombre de comentaris

en: Underline
oc: Souligné

en: Font family
oc: Poliça de caractèrs

en: About
oc: A prepaus

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Crop
oc: Requadrar

en: Patterns
oc: Motius

en: Button text
oc: Tèxte del boton

en: pixels
oc: pixèls

en: Column settings
oc: Paramètres de la colomna

en: Comma
oc: Virgula

en: Dashboard
oc: Tablèu de bòrd

en: Link title
oc: Títol del ligam

en: Draft
oc: Borrolhon

en: Source language
oc: Lenga d'origine

en: Edit link
oc: Ligam de modificacion

en: Lowercase
oc: Minusculas

en: Justify
oc: Justifier

en: Font style
oc: Estil de la poliça

en: Search Terms
oc: Tèrmes de recèrca

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Styles
oc: Estils

en: Rotate
oc: Rotacion

en: Edit URL
oc: Modificar URL

en: Decoration
oc: Decoracion

en: Capitalize
oc: Metre en majusculas

en: View mode
oc: Mòde de visualizacion

en: HTML element
oc: Element HTML

en: Master
oc: Maître
