Gutenberg (8.x-2.2) - en to af translation catalogue (95 entries)

en: photos
af: foto's

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Image size
af: Beeldgrootte

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: Pages
af: Bladsye

en: title
af: titel

en: Submit
af: Stuur

en: Content
af: Inhoud

en: Private
af: Privaat

en: Group
af: Groep

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: List
af: Lys

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Public
af: Publiek

en: Read more
af: Lees meer

en: feed
af: voer

en: Action
af: Aksie

en: Tags
af: Etikette

en: Documentation
af: Dokumentasie

en: Categories
af: Kategorieë

en: Version
af: Weergawe

en: File
af: Lêer

en: Tag
af: Etiket

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Category
af: Kategorie

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Import
af: Voer in

en: Export
af: Voer uit

en: Back
af: Terug

en: header
af: opskrif

en: Preview
af: Voorskou

en: Save
af: Stoor

en: Help
af: Hulp

en: Default
af: Verstek

en: Update
af: Dateer op

en: Small
af: Klein

en: Large
af: Groot

en: Time
af: Tyd

en: Add item
af: Voeg item by

en: Upload
af: Oplaai

en: User
af: Gebruiker

en: Options
af: Opsies

en: Contact
af: Kontak

en: Node
af: Mode

en: Create
af: Skep

en: All
af: Alle

en: Block
af: Blok

en: Add block
af: Voeg blok by

en: Page
af: Bladsy

en: Header
af: Hoof

en: Left sidebar
af: Linkerkantste systaaf

en: Footer
af: Onderskrif

en: Selected
af: Geselekteer

en: Visibility
af: Sigbaarheid.

en: Comment
af: Kommentaar

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Code
af: Kode

en: Table
af: Tabel

en: January
af: Januarie

en: February
af: Februarie

en: March
af: Maart

en: May
af: Mei

en: June
af: Junie

en: July
af: Julie

en: August
af: Augustus

en: October
af: Oktober

en: December
af: Desember

en: Navigation
af: Navigasie

en: Color
af: Kleur

en: Uninstall
af: Deïnstalleer

en: Order
af: Bestelling

en: Preformatted
af: Voorafgeformateerde

en: Undo
af: Maak ongedaan

en: Configure block
af: Verstel blok

en: Posts
af: Posstukke

en: archive
af: argief

en: Apply
af: Pas toe

en: Blocks
af: Blokke

en: Subtitle
af: Subtitel

en: Black
af: Swart

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
