Gutenberg (8.x-2.3) - en to eu translation catalogue (222 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Image size
eu: Irudiaren tamaina

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Pages
eu: Orriak

en: Reset to defaults
eu: Berrezarri lehenespenak

en: Status
eu: Egoera

en: Submit
eu: Bidali

en: Content
eu: Edukia

en: Private
eu: Pribatua

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: List
eu: Zerrenda

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Public
eu: Publikoa

en: Read more
eu: Irakurri gehiago

en: More
eu: Gehiago

en: Action
eu: Ekintza

en: Tags
eu: Etiketak

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: Categories
eu: Kategoriak

en: Version
eu: Bertsioa

en: File
eu: Fitxategi

en: Tag
eu: Etiketa

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Size
eu: Tamaina

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Display settings
eu: Bistaratzearen ezarpenak

en: Block settings
eu: Bloke ezarpenak

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Category
eu: Kategoria

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Import
eu: Inportatu

en: Export
eu: Esportatu

en: Back
eu: Itzuli

en: Field
eu: Eremua

en: Label
eu: Etiketa

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Save
eu: Gorde

en: Help
eu: Laguntza

en: Text Color
eu: Testuaren Kolorea

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Background Color
eu: Atzealdearen (Background) Kolorea

en: Update
eu: Eguneratu

en: Top
eu: Goian

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Schedule
eu: Zeregin programatua

en: Time
eu: Ordua

en: Add
eu: Gehitu

en: Menu
eu: Menua

en: Add item
eu: Itema gehitu

en: Display Settings
eu: Bistaratze ezarpenak

en: Text
eu: Testua

en: Theme
eu: Tema

en: Upload
eu: Igo

en: blog
eu: bloga

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Options
eu: Aukerak

en: Contact
eu: Kontaktatu

en: Create
eu: Sortu

en: Include
eu: Barne

en: Exclude
eu: Baztertu

en: Vertical
eu: Bertikal

en: No Title
eu: Izenbururik ez

en: All
eu: Guztiak

en: Year
eu: Urtea

en: Panels
eu: Panelak

en: Block
eu: Blokea

en: Add block
eu: Gehitu blokea

en: Page
eu: Orria

en: Bottom
eu: Behean

en: Logo
eu: Logotipoa

en: Site
eu: Gunea

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Selected
eu: Hautatuta

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Visibility
eu: Ikusgarritasuna

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Published
eu: Argitaratua

en: Term
eu: Termino

en: Contains
eu: Edukia

en: Normal
eu: Arrunta

en: OK
eu: Ados

en: Nodes
eu: Nodoak

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Thumbnail
eu: Iruditxoa

en: Medium
eu: Ertaina

en: download
eu: deskargatu

en: Month
eu: Hilabetea

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Current
eu: Unekoa

en: Terms
eu: Terminoak

en: Desc
eu: Beheraka

en: Code
eu: Kodea

en: General
eu: Orokorra

en: Border
eu: Ertza

en: Day
eu: Eguna

en: Table
eu: Taula

en: List view
eu: Zerrenda bista

en: January
eu: Urtarrila

en: February
eu: Otsaila

en: March
eu: Martxoa

en: April
eu: Apirila

en: May
eu: Mai

en: June
eu: Ekaina

en: July
eu: Uztaila

en: August
eu: Abuztua

en: September
eu: Iraila

en: October
eu: Urria

en: November
eu: Azaroa

en: December
eu: Abendua

en: Align
eu: Lerrokatu

en: Text color
eu: Testuaren kolorea

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Color
eu: Kolore

en: Appearance
eu: Itxura

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Uninstall
eu: Desinstalatu

en: Install
eu: Instalatu

en: List View
eu: Bistaren zerrenda

en: Tools
eu: Tresnak

en: Filters
eu: Iragazkiak

en: Order
eu: Ordena

en: Close
eu: Itxi

en: Original
eu: Originala

en: Notifications
eu: Jakinarazpenak

en: block
eu: blokea

en: English
eu: Ingelesa

en: Clear
eu: Garbitu

en: Undo
eu: Desegin

en: Search results
eu: Bilaketaren emaitzak

en: Replace
eu: Ordeztu

en: Delete menu
eu: Ezabatu menua

en: Font size
eu: Letra tamaina

en: Configure block
eu: Blokea konfiguratu

en: Posts
eu: Bidalketak

en: Empty
eu: Hutsik

en: Log out
eu: Irten

en: Immediately
eu: Berehala

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Hours
eu: Orduak

en: Convert
eu: Bihurtu

en: Categories settings
eu: Sailkapenen ezarpenak

en: RSS settings
eu: RSS ezarpenak

en: Installed
eu: Instalatuta

en: Link color
eu: Estekaren kolorea

en: Standard
eu: Estandar

en: Menu settings
eu: Menu ezarpenak

en: Document
eu: Dokumentua

en: New
eu: Berriak

en: image
eu: irudia

en: Minutes
eu: Minutuak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Select
eu: Aukeratu

en: Examples
eu: Adibideak

en: Bold
eu: Lodia

en: Copy
eu: Kopiatu

en: Blocks
eu: Blokeak

en: Publish
eu: Argitaratu

en: Redo
eu: Berregin

en: Italic
eu: Etzana

en: Subtitle
eu: Azpi-izenburua

en: Menu name
eu: Menu izena

en: Loading
eu: Kargatzen

en: Term description.
eu: Terminoaren deskribapena.

en: Keyword
eu: Gako-hitza

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Black
eu: Beltza

en: Finish
eu: Amaitu

en: Number of comments
eu: Iruzkin kopurua

en: Underline
eu: Azpimarratu

en: Font family
eu: Letra familia

en: About
eu: (r)i buruz

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Preferences
eu: Ezarpenak

en: Choose
eu: Hautatu

en: Insert Image
eu: Irudia txertatu

en: Patterns
eu: Ereduak

en: Button text
eu: Testu botoia

en: pixels
eu: pixel-ak

en: Discussion
eu: Eztabaida

en: Widgets
eu: Widget-ak

en: Add Link
eu: Esteka gehitu

en: Comma
eu: Koma

en: Display author name
eu: Bistaratu egilearen izena

en: Text settings
eu: Testu ezarpenak

en: Dashboard
eu: Aginte-panela

en: Link title
eu: Estekaren izenburua

en: Add new category
eu: Kategoria berria gehitu

en: Source language
eu: Jatorrizko hizkuntza

en: Edit link
eu: Editatu lotura

en: Align left
eu: Lerrokatu ezkerrean

en: Align center
eu: Lerrokatu erdian

en: Align right
eu: Lerrokatu eskuinean

en: Justify
eu: Justifikatu

en: Font style
eu: Letra estiloa

en: Search Terms
eu: Terminoak bilatu

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Styles
eu: Estiloak

en: Rotate
eu: Biratu

en: Search block
eu: Bilaketa blokea

en: Typography
eu: Tipografia

en: Edit URL
eu: URL-a editatu

en: Page break
eu: Orri etenak

en: Asc
eu: Goraka

en: Wide
eu: Zabal

en: Loading…
eu: Deskargatzen...

en: Edit Image
eu: Irudia editatu
