Gutenberg (8.x-2.3) - en to hu translation catalogue (404 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: Image size
hu: Képméret

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: Pages
hu: Oldalak

en: Reset to defaults
hu: Visszaállítás az alapértelmezésre

en: Status
hu: Állapot

en: Submit
hu: Beküldés

en: Content
hu: Tartalom

en: Private
hu: Rejtett

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: List
hu: Lista

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Description
hu: Leírás

en: Public
hu: Nyilvános

en: Read more
hu: Tovább

en: More
hu: Több

en: Action
hu: Művelet

en: Tags
hu: Címkék

en: Taxonomy
hu: Taxonómia

en: Documentation
hu: Dokumentáció

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Version
hu: Verzió

en: Find out more
hu: Tovább információ

en: File
hu: Fájl

en: Tag
hu: Címke

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Date
hu: Dátum

en: Size
hu: Méret

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: None
hu: Nincs

en: Display settings
hu: Megjelenítési beállítások

en: Block settings
hu: Blokk beállításai

en: Quote
hu: Ajánlat

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Category
hu: Kategória

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Export
hu: Exportálás

en: Back
hu: Vissza

en: Field
hu: Mező

en: Label
hu: Címke

en: Preview
hu: Előnézet

en: Save
hu: Mentés

en: Help
hu: Súgó

en: Image settings
hu: Képek beállításai

en: Text Settings
hu: Szöveg beállításai

en: Text Color
hu: Szöveg színe

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Background Color
hu: Háttérszín

en: Insert
hu: Beszúrás

en: Update
hu: Frissítés

en: Move to
hu: Áthelyezés

en: Top
hu: Teteje

en: Small
hu: Kicsi

en: Large
hu: Nagy

en: Schedule
hu: Időzítés

en: Time
hu: Idő

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Audio settings
hu: Audió beállításai

en: Audio
hu: Hanganyag

en: URL
hu: Webcím

en: Dimensions
hu: Kiterjedés

en: Section
hu: Szakasz

en: Menu
hu: Menü

en: Number of items
hu: Elemek száma

en: Remove item
hu: Elem eltávolítása

en: Add item
hu: Elem hozzáadása

en: Display Settings
hu: Megjelenés beállításai

en: Text
hu: Szöveg

en: Theme
hu: Smink

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Item added.
hu: Az elem hozzáadása megtörtént.

en: Upload
hu: Feltöltés

en: User
hu: Felhasználó

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Contact
hu: Kapcsolat

en: Date Format
hu: Dátumformátum

en: Create
hu: Létrehozás

en: Include
hu: Befoglalás

en: Exclude
hu: Kizárás

en: Horizontal
hu: Vízszintes

en: Vertical
hu: Függőleges

en: No Title
hu: Nincs cím

en: All
hu: Mind

en: Year
hu: Év

en: Area
hu: Terület

en: Block
hu: Blokk

en: Add block
hu: Blokk hozzáadása

en: Page
hu: Oldal

en: Bottom
hu: Alja

en: Logo
hu: Logó

en: Site
hu: Webhely

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Selected
hu: Kiválasztott

en: Custom
hu: Egyéni

en: Visibility
hu: Láthatóság

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Published
hu: Közzétéve

en: Term
hu: Kifejezés

en: Contains
hu: Tartalmazza

en: Gallery
hu: Galéria

en: Heading
hu: Főcím

en: Normal
hu: Általános

en: Gallery settings
hu: Galéria beállítások

en: Nodes
hu: Tartalmak

en: Advanced
hu: Haladó

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: Medium
hu: Közepes

en: download
hu: letölt

en: Media
hu: Média

en: Month
hu: Hónap

en: Details
hu: Részletek

en: Current
hu: Jelenlegi

en: Mobile
hu: Mobil

en: Terms
hu: Kifejezések

en: Desc
hu: Csökk

en: Code
hu: Kód

en: By
hu: Beküldő:

en: General
hu: Általános

en: Border
hu: Keret

en: Day
hu: Nap

en: Table
hu: Táblázat

en: List view
hu: Lista nézet

en: January
hu: január

en: February
hu: február

en: March
hu: március

en: April
hu: április

en: May
hu: máj

en: June
hu: június

en: July
hu: július

en: August
hu: augusztus

en: September
hu: szeptember

en: October
hu: október

en: November
hu: november

en: December
hu: december

en: Base
hu: Alap

en: Align
hu: Igazítás

en: Loop
hu: Ismétlés

en: Background color
hu: Háttérszín

en: Text color
hu: Szövegszín

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Color
hu: Szín

en: Appearance
hu: Megjelenés

en: Padding
hu: Belső margó

en: Kind
hu: Típus

en: Square
hu: Négyzet

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Uninstall
hu: Eltávolítás

en: Install
hu: Telepítés

en: List View
hu: Lista nézet

en: Does Not Contain
hu: Nem tartalmazza

en: Tools
hu: Eszközök

en: Filters
hu: Szűrők

en: Order
hu: Rendelés

en: Untitled
hu: Cím nélkül

en: Uncategorized
hu: Kategória nélküli

en: Template
hu: Sablon

en: Close
hu: Bezár

en: Original
hu: Eredeti

en: Notifications
hu: Értesítések

en: Additional
hu: Továbbiak

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Avatar
hu: Profilkép

en: Root
hu: Gyökér

en: block
hu: blokk

en: English
hu: angol

en: Clear
hu: Törlés

en: Undo
hu: Visszavonás

en: Search results
hu: Találatok

en: Replace
hu: Helyettesít

en: Delete menu
hu: Menü törlése

en: Font size
hu: Betűméret

en: Configure block
hu: Blokk beállítása

en: Period
hu: Pont

en: Posts
hu: Bejegyzések

en: Link label
hu: Hivatkozás felirata

en: Empty
hu: Üres

en: Log out
hu: Kijelentkezés

en: No results found.
hu: Nincs találat.

en: Immediately
hu: Azonnal

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Hours
hu: Órák

en: White
hu: Fehér

en: Convert
hu: Átalakítás

en: Categories settings
hu: Kategóriák beállításai

en: RSS settings
hu: RSS beállítások

en: Video
hu: Videó

en: Superscript
hu: Felső index

en: Installed
hu: Telepített

en: Metadata
hu: Metaadat

en: Link color
hu: Hivatkozás színe

en: Duplicate
hu: Megkettőzés

en: Regular
hu: Általános

en: Standard
hu: Általános

en: Templates
hu: Sablonok

en: Menu settings
hu: Menübeállítások

en: Diagonal
hu: Átlós

en: Document
hu: Dokumentum

en: New
hu: Új

en: image
hu: kép

en: More options
hu: További lehetőségek

en: Minutes
hu: Perc

en: Media file
hu: Médiafájl

en: Excerpt
hu: Szemelvény

en: Keyboard shortcuts
hu: Billentyűparancsok

en: Image dimensions
hu: Képméretek

en: Percentage (%)
hu: Százalék (%)

en: Headers
hu: Fejlécek

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Examples
hu: Példák

en: Bold
hu: Vastag

en: Copy
hu: Másolás

en: Plugins
hu: Beépülők

en: Descriptions
hu: Leírások

en: Blocks
hu: Blokkok

en: Publish
hu: Közzététel

en: Dotted
hu: Pontozott

en: Dashed
hu: Vonalas

en: Solid
hu: Tömör

en: Move down
hu: Mozgatás le

en: Move up
hu: Mozgatás fel

en: Redo
hu: Ismét

en: Italic
hu: Dőlt

en: Editor
hu: Szerkesztő

en: Subtitle
hu: Alcím

en: Menu name
hu: Menünév

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: Plugin settings
hu: Bővítmények beállításai

en: Subscript
hu: Alsó index

en: Indent
hu: Behúzás

en: Outdent
hu: Kihúzás

en: Unlink
hu: Hivatkozás eltávolítása

en: Unknown error
hu: Ismeretlen hiba

en: Popular
hu: Népszerű

en: Order by
hu: Rendezés szempontja

en: Uppercase
hu: Nagybetűs

en: No posts found.
hu: Nincs bejegyzés.

en: Border color
hu: Keretszín

en: video
hu: videó

en: Overlay
hu: Átfedés

en: Skip
hu: Kihagy

en: Loading
hu: Betöltés

en: Blockquote
hu: Idézet

en: Shadow
hu: Árnyék

en: Term description.
hu: Kifejezés leírása.

en: Unordered
hu: Rendezetlen

en: Ordered
hu: Rendezett

en: Keyword
hu: Kulcsszó

en: Columns
hu: Oszlopok

en: Offset
hu: Eltolás

en: Black
hu: Fekete

en: Field mapping
hu: Mező leképzés

en: Finish
hu: Befejezés

en: Number of comments
hu: Megjegyzések száma

en: Custom fields
hu: Egyéni mezők

en: Underline
hu: Aláhúzás

en: Paragraph
hu: Bekezdés

en: Font family
hu: Betűcsalád

en: About
hu: Leírás

en: Block Settings
hu: Blokk beállításai

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Preferences
hu: Beállítások

en: Keyboard Shortcuts
hu: Billentyűparancsok

en: Zoom
hu: Nagyítás

en: Choose
hu: Választás

en: Angle
hu: Szög

en: Opacity
hu: Átlátszatlanság

en: Crop
hu: Kivágás

en: Insert Image
hu: Kép beszúrása

en: Landscape
hu: Fekvő

en: Portrait
hu: Álló

en: No comments
hu: Nincsenek hozzászólások

en: Patterns
hu: Minták

en: Button text
hu: Gombszöveg

en: pixels
hu: képpont

en: Discussion
hu: Eszmecsere

en: Remove image
hu: Kép eltávolítása

en: Video settings
hu: Videó beállítások

en: Widgets
hu: Felületi elemek

en: Bottom Left
hu: Lent balra

en: Bottom Right
hu: Lent jobbra

en: An unknown error occurred.
hu: Ismeretlen hiba történt.

en: Format settings
hu: Formátum beállításai

en: Words
hu: Szavak

en: Characters
hu: Karakterek

en: Column settings
hu: Oszlop beállításai

en: Add Link
hu: Hivatkozás hozzáadása

en: Top Left
hu: Fent balra

en: Top Right
hu: Fent jobbra

en: Table settings
hu: Táblázat beállításai

en: Light
hu: Világos

en: Image width
hu: Kép szélesség

en: Cover
hu: Borító

en: Comma
hu: Vessző

en: Display author name
hu: Szerző nevének megjelenítése

en: Text settings
hu: Szöveg beállítások

en: Dashboard
hu: Irányítópult

en: Link title
hu: Hivatkozás címe

en: Editor settings
hu: Szerkesztőléc beállításai

en: AM
hu: DE

en: PM
hu: DU

en: Draft
hu: Vázlat

en: Only
hu: Csak

en: Link settings
hu: Hivatkozásbeállítások

en: Numbered list
hu: Számozott lista

en: Not set
hu: Nincs beállítva

en: Parent Term
hu: Szülő kifejezés

en: post
hu: bejegyzés

en: Source language
hu: Forrás nyelve

en: Media settings
hu: Médiabeállítások

en: Providers
hu: Szolgáltatók

en: Edit link
hu: Szerkesztés hivatkozása

en: Lowercase
hu: Kisbetűs

en: Align left
hu: Balra zárt

en: Align center
hu: Középre zárt

en: Align right
hu: Jobbra zárt

en: Justify
hu: Sorkizárt

en: Font style
hu: Betű stílus

en: Search Terms
hu: Keresési kifejezések

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Midnight
hu: Éjfél

en: Gradient
hu: Színátmenet

en: Styles
hu: Stílusok

en: Desktop
hu: Asztali számítógép

en: Rotate
hu: Elforgatás

en: Move right
hu: Mozgatás jobbra

en: Move left
hu: Mozgatás balra

en: Saving
hu: Mentés

en: Search block
hu: Keresés blokk

en: (no title)
hu: (nincs cím)

en: Typography
hu: Tipográfia

en: Post content
hu: Tartalom beküldése

en: photo
hu: fénykép

en: Formatter settings
hu: Formázó beállításai

en: Edit URL
hu: Webcím szerkesztése

en: Page break
hu: Oldaltörés

en: Label text
hu: Címke szövege

en: media
hu: média

en: Edit media
hu: Média szerkesztése

en: Remove block
hu: Blokk eltávolítása

en: Classic
hu: Klasszikus

en: Decoration
hu: Díszítés

en: Capitalize
hu: Nagy kezdőbetűs

en: Saved
hu: Mentve

en: Media Library
hu: Médiakönyvtár

en: Preload
hu: Előtöltés

en: Reusable
hu: Újrafelhasználható

en: View mode
hu: Nézetmód

en: HTML anchor
hu: HTML horgony

en: Asc
hu: Növ

en: HTML element
hu: HTML-elem

en: Icon color
hu: Ikon szín

en: Uninstalled
hu: Eltávolítva

en: Top Center
hu: Felső közép

en: Bottom Center
hu: Alsó közép

en: One column
hu: Egy oszlop

en: Master
hu: Mester

en: Headings
hu: Főcímek

en: Wide
hu: Széles

en: Simple text
hu: Egyszerű szöveg

en: Change Date
hu: Módosítási dátum

en: Responsive
hu: Alkalmazkodó

en: Custom color
hu: Egyéni szín

en: Choose existing
hu: Létező kijelölése

en: Loading…
hu: Töltés...

en: Color palette
hu: Színpaletta

en: Edit Image
hu: Kép szerkesztése

en: Toggle navigation
hu: Navigáció átkapcsolása

en: Icon background color
hu: Ikon háttérszín

en: Muted
hu: Némított

en: Crop images
hu: Képek levágása

en: Media library
hu: Médiakönyvtár

en: No preview available.
hu: Nem érhető el előnézet.

en: Open in New Tab
hu: Megnyitás új fülön

en: Gutenberg settings
hu: Gutenberg beállítások

en: Gutenberg plugin settings
hu: Gutenberg bővítmény beállítások

en: Gutenberg Editor
hu: Gutenberg szerkesztő

en: Add text or type / to add content
hu: Tartalom hozzáadása szöveg vagy egy „/” jel begépelésével

en: Delete reusable block
hu: Újrafelhasználható blokk törlése

en: Enable and disable blocks from Gutenberg Cloud.
hu: A Gutenberg Cloud-ban elérhető blokkok engedélyezése vagy letiltása.

en: Example Block
hu: Példa blokk

en: Example block for Gutenberg.
hu: Példa blokk a Gutenberg-hez.

en: Allowed Gutenberg blocks
hu: Engedélyezett Gutenberg blokkok

en: Allowed Drupal blocks
hu: Engedélyezett Drupal blokkok

en: Build your block on Gutenberg editor and re-use it everywhere!
hu: Saját blokkot készítve a Gutenberg szerkesztővel az bárhol újra felhasználható lesz!

en: Gutenberg Blocks text format
hu: <em>Gutenberg Blocks</em> szövegformátuma

en: Reusable Blocks
hu: Újrafelhasználható blokkok

en: No blocks found.
hu: Nem található blokk.

en: <span class="visually-hidden">Show </span>@title<span class="visually-hidden"> media</span><span class="active-tab visually-hidden"> (selected)</span>
hu: <span class="visually-hidden">Mutassa </span>@title<span class="visually-hidden"> médiát</span><span class="active-tab visually-hidden"> (kiválasztott)</span>

en: <span class="visually-hidden">Show </span>@title<span class="visually-hidden"> media</span>
hu: <span class="visually-hidden">Mutassa </span>@title<span class="visually-hidden"> médiát</span>

en: You have unsaved changes. If you proceed, they will be lost.
hu: Nem mentett változások vannak. Folytatás esetén ezek el fognak veszni.

en: Footers
hu: Láblécek
