Gutenberg (8.x-2.3) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Content
ky: Мазмун

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Search
ky: Издөө

en: Save
ky: Сактоо

en: English
ky: Англисче
