Gutenberg (8.x-2.3) - en to or translation catalogue (29 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Image size
or: ଛବି ଆକାର

en: Previous
or: ପୂର୍ବ

en: Next
or: ପର

en: Pages
or: ପୃଷ୍ଠା

en: Reset to defaults
or: ଡିଫଲ୍ଟ ମୂଲ୍ୟ ଗୁଡିକୁ ପୁନଃସେଟ୍ କରନ୍ତୁ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: List
or: ତାଲିକା

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Import
or: ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Block
or: ବ୍ଲକ

en: Add block
or: ବ୍ଲକ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: Logo
or: ପ୍ରତୀକ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Code
or: ସଂକେତ

en: Navigation
or: ପଥପ୍ରଦର୍ଶନ

en: Color
or: ରଙ୍ଗ

en: Anonymous
or: ଅଜ୍ଞାତ

en: Filters
or: ଛାଣକ ଗୁଡିକ

en: Undo
or: ପଦକ୍ଷେପ ବାତିଲ

en: Configure block
or: ବ୍ଲକ ବିନ୍ୟାସ

en: Log out
or: ଲଗ ଆଉଟ

en: Menu settings
or: ମେନୁ ବିନ୍ୟାସ
