Gutenberg (8.x-2.3) - en to se translation catalogue (49 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: Image size
se: Govva sturrodat

en: Pages
se: Siiddut

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Read more
se: Loga eambbo

en: File
se: Fiila

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: Search
se: Oza

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: Field
se: Gieddi

en: Save
se: Vurke

en: Help
se: Veahkki

en: Update
se: Ođasmahte

en: Add
se: Lasit

en: Text
se: Teaksta

en: Upload
se: Bija neahttabáikái

en: User
se: Geavaheaddji

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: January
se: Ođđajagimánnu

en: February
se: Guovvamánnu

en: March
se: Njukčamánnu

en: April
se: Cuoŋománnu

en: May
se: Miessemánnu

en: June
se: Geassemánnu

en: July
se: Suoidnemánnu

en: August
se: Borgemánnu

en: September
se: Čákčamánnu

en: October
se: Golggotmánnu

en: November
se: Skápmamánnu

en: December
se: Juovlamánnu

en: Order
se: Diŋgo

en: Close
se: Gidde

en: Sort by
se: Sirre

en: Search results
se: Ohcanbohtosat

en: Log out
se: Logge eret

en: Video
se: Filbma

en: More options
se: Eambbo molssaeavttut

en: Publish
se: Almmut

en: Ordered
se: Diŋgojuvvon

en: About
se: Birra
