Gutenberg (8.x-2.3) - en to si translation catalogue (55 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Image size
si: රූපයෙහි ප්‍රමාණය

en: Previous
si: පෙර

en: Next
si: ඊලඟ

en: Pages
si: පිටු

en: Reset to defaults
si: පෙරනිමිති සදහා නැවත සකසන්න.

en: Status
si: තත්වය

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Private
si: පුද්ගලික

en: Type
si: වර්ගය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Public
si: පොදු

en: Read more
si: තව කියවන්න

en: More
si: තව

en: File
si: ගොනුව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: Search
si: සොයන්න

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: Label
si: ලේබලය

en: Help
si: සහාය

en: Text
si: වගන්ති

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: All
si: සියල්ල

en: Year
si: අවුරුද්ද

en: Month
si: මාසය

en: Day
si: දවස

en: January
si: ජනවාරි

en: February
si: පෙබරවාරි

en: March
si: මාර්තු

en: April
si: අප්‍රේල්

en: May
si: මැයි

en: June
si: ජුනි

en: July
si: ජූලි

en: August
si: අගෝස්‌තු

en: September
si: සැප්තැම්බර්

en: October
si: ඔක්‌තෝම්බර්

en: November
si: නොවැම්බර්

en: December
si: දෙසැම්බර්

en: Navigation
si: යාත්‍රණය

en: Appearance
si: පෙනුම

en: Order
si: පිලිවෙල

en: Clear
si: පිරිසිදු කරන්න

en: image
si: රූපය

en: Dashboard
si: උපකරණ පුවරුව

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
