Gutenberg (8.x-2.5) - en to pa translation catalogue (48 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Read more
pa: ਵਧੇਰੇ ਪੜ੍ਹੋ

en: More
pa: ਹੋਰ

en: Categories
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Export
pa: ਨਿਰਯਾਤ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: Add item
pa: ਆਈਟਮ ਸ਼ਾਮਲ

en: Upload
pa: ਅੱਪਲੋਡ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Contact
pa: ਸੰਪਰਕ

en: All
pa: ਸਭ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Logo
pa: ਲੋਗੋ

en: Drupal
pa: ਡਰੂਪੈਲ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Selected
pa: ਚੁਣੇ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Medium
pa: ਵੱਧ

en: Details
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Text color
pa: ਟੈਕਸਟ ਰੰਗ

en: Uninstall
pa: ਅਣ-ਇੰਸਟਾਲ

en: English
pa: ਅੰਗਰੇਜ਼ੀ

en: Posts
pa: ਪੋਸਟ

en: Log out
pa: ਲਾਗ ਆਉਟ

en: Link color
pa: ਲਿੰਕ ਰੰਗ

en: Menu settings
pa: ਮੇਨੂ ਸੈਟਿੰਗ
