Gutenberg (8.x-2.6) - en to br translation catalogue (21 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Image size
br: Ment ar skeudenn

en: Previous
br: Diarog

en: Next
br: Da heul

en: Pages
br: Pajennoù

en: Status
br: Statud

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Settings
br: Arventennoù

en: Import
br: Enporzh

en: Update
br: Hizivadenn

en: Menu
br: Lañser

en: Text
br: Testenn

en: Page
br: Pajenn

en: Color
br: Liv

en: Tools
br: Ostilhoù

en: Log out
br: Digevreañ

en: Editor
br: Embanner

en: About
br: Diwar-benn
