Gutenberg (8.x-2.7) - en to et translation catalogue (271 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Image size
et: Pildi suurus

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Pages
et: Lehed

en: Reset to defaults
et: Taasta vaikeseaded

en: Status
et: Olek

en: Submit
et: Sisesta

en: Content
et: Sisu

en: Private
et: Privaatne

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: List
et: Nimekiri

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Public
et: Avalik

en: Read more
et: Loe edasi

en: More
et: Veel

en: Action
et: Tegevus

en: Tags
et: Sildid

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Documentation
et: Dokumentatsioon

en: Categories
et: Kategooriad

en: Version
et: Versioon

en: File
et: Manus

en: Tag
et: Sildid

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Size
et: Suurus

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: Display settings
et: Kuvamise seaded

en: Block settings
et: Ploki sätted

en: Image
et: Pilt

en: Category
et: Kategooria

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: Back
et: Tagasi

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Nimetus

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: Help
et: Abi

en: Image settings
et: Pildi seaded

en: Default
et: Vaikimisi

en: Insert
et: Sisesta

en: Update
et: Uuenda

en: Top
et: Ülesse

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Schedule
et: Ajasta

en: Time
et: Aeg

en: Add
et: Lisa

en: Audio
et: Heli

en: Dimensions
et: Mõõtmed

en: Section
et: Sektsioon

en: Menu
et: Menüü

en: Add item
et: Lisa element

en: Text
et: Tekst

en: Theme
et: Teema

en: Layout
et: Paigutus

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: blog
et: blogi

en: User
et: Kasutaja

en: Options
et: Valikud

en: Contact
et: Kontakt

en: Create
et: Loo

en: Include
et: Kaasa

en: Exclude
et: Jäta välja

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: All
et: Kõik

en: Year
et: Aasta

en: Area
et: Pindala

en: Block
et: Plokk

en: Add block
et: Lisa plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Bottom
et: Alumine

en: Site
et: Sait

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Selected
et: Valitud

en: Custom
et: Kohandatud

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Comment
et: Kommentaar

en: Published
et: Avaldatud

en: Term
et: Termin

en: Contains
et: Sisaldab

en: Gallery
et: Galerii

en: Heading
et: Pealkiri

en: Normal
et: Tavaline

en: OK
et: Olgu

en: Gallery settings
et: Galerii seadistus

en: Nodes
et: Postitused

en: Advanced
et: Täpsem

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Linear
et: Lineaarne

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Medium
et: Keskmine

en: Media
et: Meedia

en: Month
et: Kuu

en: Details
et: Üksikasjad

en: Current
et: Praegune

en: Terms
et: Terminid

en: Desc
et: Kahanev

en: Code
et: Kood

en: General
et: Üldine

en: Border
et: Piirjoon

en: Day
et: Päev

en: Table
et: Tabel

en: January
et: jaanuar

en: February
et: veebruar

en: March
et: märts

en: April
et: aprill

en: May
et: Mai

en: June
et: juuni

en: July
et: juuli

en: August
et: august

en: September
et: september

en: October
et: oktoober

en: November
et: november

en: December
et: detsember

en: Base
et: Baas

en: Align
et: Joondus

en: Loop
et: Silmus

en: Background color
et: Taustavärv

en: Text color
et: Teksti värvus

en: Navigation
et: Menüü

en: Color
et: Värv

en: Appearance
et: Välimus

en: Square
et: Ruut

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Uninstall
et: Eemaldamine

en: Install
et: Paigalda

en: Does Not Contain
et: Ei sisalda

en: Tools
et: Tööriistad

en: Filters
et: Filtrid

en: Order
et: Järjestus

en: Uncategorized
et: Kategoriseerimata

en: Template
et: Mall

en: Delete template
et: Kustuta mall

en: Close
et: Sulge

en: Original
et: Originaal

en: Notifications
et: Teated

en: Additional
et: Muud andmed

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Root
et: Juur

en: block
et: plokk

en: English
et: Inglise keel

en: Clear
et: Tühjenda

en: Undo
et: Võta tagasi

en: Search results
et: Otsingu tulemused

en: Replace
et: Asenda

en: Delete menu
et: Kustuta menüü

en: Configure block
et: Seadista plokki

en: Period
et: Ajavahemik

en: Posts
et: Postitusi

en: Link label
et: Lingi silt

en: Empty
et: Tühi

en: Log out
et: Logi välja

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: White
et: Valge

en: Convert
et: Teisenda

en: Superscript
et: Ülaindeks

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Link color
et: Lingi värvus

en: Duplicate
et: Paljunda

en: Standard
et: Standardne

en: Menu settings
et: Menüü sätted

en: Document
et: Dokument

en: New
et: Uus

en: image
et: pilt

en: More options
et: Rohkem valikuid

en: Apply
et: Rakenda

en: Select
et: Vali

en: Examples
et: Näited

en: Bold
et: Rasvane

en: Copy
et: Kopeeri

en: Plugins
et: Pluginad

en: Blocks
et: Plokid

en: Permalink
et: Püsiviide

en: Publish
et: Avalda

en: Redo
et: Võta tagasi

en: Italic
et: Kursiiv

en: Editor
et: Redaktor

en: Subtitle
et: Alapealkiri

en: Menu name
et: Menüü nimi

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: Plugin settings
et: Plugina seaded

en: Subscript
et: Alaindeks

en: Indent
et: Taane

en: Outdent
et: Taanda

en: Unlink
et: Lingi kaotamine

en: Overlay
et: Ülekate

en: Loading
et: Laadimine

en: Blockquote
et: Tsitaadiplokk

en: Term description.
et: Termini kirjeldus.

en: Unordered
et: Pole sorteeritud

en: Ordered
et: Sorteeritud

en: Keyword
et: Võtmesõna

en: Columns
et: Veerud

en: Offset
et: Nihe

en: Black
et: Must

en: Finish
et: Valmis

en: Number of comments
et: Kommentaaride arv

en: Underline
et: Allajoonitud

en: About
et: Programmist

en: - Select -
et: - Vali -

en: Crop
et: Lõika

en: Insert Image
et: Sisesta pilt

en: Landscape
et: Maastik

en: Portrait
et: Portree

en: Patterns
et: Mustrid

en: Button text
et: Nupu tekst

en: pixels
et: pikslit

en: Add title
et: Lisa pealkiri

en: Widgets
et: Vidinad

en: Format settings
et: Vormingu sätted

en: Add Link
et: Lisa link

en: Comma
et: koma

en: Text settings
et: Teksti seaded

en: Dashboard
et: Töölaud

en: AM
et: a.m.

en: PM
et: p.m.

en: Draft
et: Mustand

en: Only
et: Ainult

en: Link settings
et: Lingi seaded

en: Numbered list
et: Numberloend

en: Not set
et: Pole määratud

en: Source language
et: Algne keel

en: Media settings
et: Meedia seaded

en: Edit link
et: Muutmise link

en: Align left
et: Vasakule joondus

en: Align center
et: Keskele joondus

en: Align right
et: Paremale joondus

en: Justify
et: Rööpjoondus

en: Font style
et: Kirjastiil

en: Search Terms
et: Otsisõned

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Styles
et: Stiilid

en: Rotate
et: Pööra

en: Saving
et: Salvestan

en: Search block
et: Otsingu plokk

en: Formatter settings
et: Vormindaja seaded

en: Edit URL
et: Muutmise URL

en: Edit media
et: Muuda meediat

en: Remove block
et: Eemalda plokk

en: Reusable
et: Korduvkasutatav

en: Spacing
et: Reavahe

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Asc
et: Kasvav

en: One column
et: Üks veerg

en: Master
et: Peamine

en: Column count
et: Veergude arv

en: Extra Large
et: Suurim

en: Aspect Ratio
et: Külgede suhe

en: Wide
et: Lai

en: Responsive
et: Adapteeruv

en: Loading…
et: Laen...

en: Edit Image
et: Muuda pilti

en: Muted
et: Vaigistatud

en: Media library
et: Meediakogu
