Gutenberg (8.x-2.7) - en to hy translation catalogue (126 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Image size
hy: Նկարի չափ

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Pages
hy: Էջեր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Read more
hy: Կարդալ ավելին

en: More
hy: Ավելին

en: Action
hy: Գործողություն

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Taxonomy
hy: Տաքսոնոմիա

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Version
hy: Տաբերակ

en: File
hy: Ֆայլ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Size
hy: Չափ

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Display settings
hy: Ցուցադրության պարամետրերը

en: Block settings
hy: Բլոկի կարգավորումներ

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Back
hy: Հետ

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Image settings
hy: Պատկերի կարգավորումներ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Top
hy: Վերև

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: Time
hy: Ժամանակ

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Text
hy: Տեքստ

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: blog
hy: բլոգ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Year
hy: Տարի

en: Area
hy: Տարածք

en: Block
hy: Բլոկ

en: Add block
hy: Ավելացնել բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Logo
hy: Լոգո

en: Site
hy: Վեբ կայք

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Selected
hy: ընտրված

en: Visibility
hy: Տեսանելիություն

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Contains
hy: Պարունակում է

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Media
hy: Մեդիա

en: Month
hy: Ամիս

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Code
hy: Կոդ

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Day
hy: Օր

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: January
hy: Հունվար

en: February
hy: Փետրվար

en: March
hy: Մարտ

en: April
hy: Ապրիլ

en: May
hy: Մայիս

en: June
hy: Հունիս

en: July
hy: Հուլիս

en: August
hy: Օգոստոս

en: September
hy: Սեպտեմբեր

en: October
hy: Հոկտեմբեր

en: November
hy: Նոյեմբեր

en: December
hy: Դեկտեմբեր

en: Background color
hy: Ֆոնի գույն

en: Color
hy: Գույն

en: Appearance
hy: Արտաքին տեսք

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Tools
hy: Գործիքներ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: English
hy: Անգլերեն

en: Undo
hy: Չեղարկել

en: Search results
hy: Որոնման արդյունքները

en: Delete menu
hy: Ջնջել ընտրացանկը

en: Configure block
hy: Կարգավորել բլոկը

en: Log out
hy: Ելք

en: Left
hy: Ձախ

en: Installed
hy: Տեղադրված

en: Standard
hy: Ստանդարտ

en: Menu settings
hy: Ընտրացանկի պարամետրեր

en: Blocks
hy: Բլոկներ

en: Editor
hy: Խմբագիր

en: Menu name
hy: Մենյուի անուն

en: Loading
hy: Բեռնում

en: Number of comments
hy: Մեկնաբանությունների քանակը

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: pixels
hy: փիքսել

en: Comma
hy: Ստորակետ

en: Dashboard
hy: Վահանակ

en: Draft
hy: Սևագիր

en: Rotate
hy: Պտտել

en: Edit URL
hy: Փոփոխել հղումը

en: Add Media
hy: Ավելացնել մեդիա

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ

en: Wide
hy: Լայն
